کرکره برقی صنعتی

کرکره برقی صنعتی

قیمت کرکره برقی صنعتی

کرکره صنعتی


کرکره برقی صنعتی از شمش های آلومینیوم سخت و مرغوب با آلیاژ 6063 در دو دونوع اکسترودی و رول فرم می باشد .تنوع رنگی کرکره برقی صنعتی مطابق سلیقه (رنگ آمیزی الکترو استاتیک)می باشد . تیغه ها در انواع یک جداره و دو جداره و پانچی و ضد سرقت با قابلیت استفاده در فروشگاهها را دارا است در بازار موجود می باشد . از جمله دیگر خصوصیات کرکره برقی صنعتی امکان خلاصی و حرکت دستی در هنگام قطع برق را دارد. طراحی اصولی و استحکام این نوع تیغه ها از نظر فرم ،امکان استفاده در کاربردهای مختلف از جمله پنجره ه،درب های پارکینگی و فروشگاهی و صنعتی را امکان پذیر می سازد.

لازم به ذکر است با توجه به این که اغلب سوله ها در محیط های صنعتی و خارج از شهر قرار دارند و در این نواحی وزش شدید باد وجود دارد باید از نصب تیغه های دارای سوراخ ( مانند تیغه فول پانچ دار و کرکره برقی رول گیتر ) پرهیز کنیم تا گرد و غبار و خاک وارد محیط داخل نشود. نکته ای که در اینجا دارای اهمیت است این است که در صورت استفاده از تیغه سبک و ضعیف در مواقع نرمال مشکلی وجود ندارد ولی در صورت وزش باد شدید تیغه شروع به تکان خوردن و ایجاد سر و صدا می کند و اگر در عرض زیاد از تیغه سبک و نازک استفاده شده باشد ممکن است تیغه حالت مقعری به خود گرفته و از ریل خارج شود.

پرکاربرد ترین تیغه کرکره برقی صنعتی جهت سوله های انبار و کارخانه، تیغه کرکره آلومینیومی می باشد که تیغه 80 آلومینیوم تا ابعاد 5x5 مترمربع، تیغه 100 آلومینیوم تا ابعاد 6.5x6.5 مترمربع و تیغه 145 آلومینیومی تا ایعاد 12x12 مترمربع قابل نصب می باشد. دیگر تیغه پرکاربرد جهت کرکره برقی صنعتی سوله و ساختمان های صنعتی کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات است که معمولاً تا ابعاد 6x6 مترمربع به صورت یک تکه و یا بصورت ترکیبی با تیغه های آلومینیومی اجرا می شود. نکته ای که باید متذکر شویم این است که قیمت تیغه کرکره پلی کربنات شفاف بسیار بالاتر از تیغه کرکره آلومینیوم می باشد. این دربها از جنس مشبک طلقی مخصوص یا گالوانیزه آنالیز شده مخصوص و یا از مفتول های فولادی می باشد که جهت اماکن خاص مثل آشیانه هواپیما ، درب سوله ها با ارتفاع بالای 15 متر و عرض بالای 8 متر با ساختار فنی خاص طراحی و اجرا می گردد.

تجهیزات ایمنی و امنیتی کرکره برقی صنعتی

با توجه به تردد ماشین آلات و نفرات مختلف از زیر کرکره برقی صنعتی سوله و انبار حتماً لازم است برای آن فتوسل مادون قرمز بعنوان سنسور ایمنی نصب شود تا در صورتی که در زیر کرکره های برقی صنعتی شخصی یا وسیله ای قرار داشته باشد، از حرکت کرکره صنعتی جلوگیری شود. لازم بذکر است قیمت فتوسل در مقایسه با کل درب کرکره ای بسیار ناچیز است و نصب آن اکیداً توصیه می گردد. در شکل بالا و در سمت چپ یک نمونه فتوسل قابل مشاهده است. همچنین جهت حفظ نکات امنیتی و ضد سرقت نمودن کرکره های صنعتی توصیه می شود برای آن آویز قفل نصب گردد.

کاربرد کرکره برقی صنعتی

  • تردد های بسیار زیاد مانند ورودی برج های 100 واحد به بالا
  • سوله های با ارتفاع زیاد صنعتی مانند آشیانه هواپیما
  • دربهایی که در مناطق بد آب و هوایی با وزش بادهای غیر معمول مثل مناطق کوهستانی
  • اماکن تجاری با سطح امنیتی بسیار بالا مثل جواهر فروشی های بزرگ و خزانه های پولی، ایستگاه های آتش نشانی، فرودگاه ها و غیره

برای خرید و استعلام قیمت قیمت کرکره های برقی صنعتی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

کرکره برقی صنعتی،کرکره صنعتی،قیمت کرکره برقی صنعتی،قیمت کرکره صنعتی،تیغه کرکره برقی صنعتی،تیغه صنعتی،موتور کرکره برقی صنعتی،قیمت کرکره برقیی صنعتی،قیمت کرکره صنعتی،قیمت موتور کرکره صنعتی،موتور توبلار صنعتی،موتور ساید صنعتی،قیمت موتور توبلار صنعتی،قیمت موتور ساید صنعتی،قیمت تیغه 10 سانتی صنعتی،قیمت تیغه 12 سانتی صنعتی

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .