کاربرد کرکره برقی

چرا کاربرد کرکره برقی مقرون به صرفه است ؟

کرکره برقی را می توان یکی از مدرن ترین ابزارهای حفاظتی نامید که امروزه کاربرد زیادی در کارخانه ها و پارکینگ ها و ... دارد.کرکره برقی ها عایق صدا و حرارت هستند و انرژی محیط را حفظ می کنند. در کرکره برقی از قفل و الکتروموتور داخلی استفاده شده و به همین دلیل امنیت بسیار بالایی دارد و به راحتی قابل سرقت نیستند.کرکره برقی از تیغه های آلومینیومی و گالوانیزه ساخته شده که در برابر رطوبت و تغییر رنگ مقاومت بسیار بالایی دارد.کرکره برقی طرح و رنگ های گوناگونی دارد و در سایز های مختلف تولید می شود و در فضای داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.موتورهای کرکره برقی سیستم خلاص کن دستی دارد و در صورت قطع برق می توان کرکره برقی را باز و بسته کرد.کرکره برقی در سایزهای مختلف ساخته می شود و علاوه بر درب،کرکره برقی پنجره نیز در ساختمان ها استفاده می شود و موجب اقزایش امنیت ساختمان می شود.کرکره برقی برای انواع درب های تجاری ،مسکونی،صنعتی و اداری استفاده می شود.برای بالا و پایین بردن کرکره برقی از ریموت استفاده می شود و به همین دلیل بالا و پایین بردن آن بسیار راحت و سریع تر است.

در انتخاب کرکره برقی باید به مواردی مانند مکان استفاده از کرکره برقی ، رنگ کرکره برقی، مساحت کرکره برقی، موتور کرکره برقی و بسیاری از موارد دیگر توجه کنید.درب کرکره برقی باید متناسب با مکان انتخاب شود و برای مکان هایی که به امنیت بییشتری نیاز است بهتر است از کرکره برقی با موتور توبولار استفاده شود و برای مکان هایی که تردد بالایی دارند بهتر است از کرکره برقی با موتور ساید استفاده شود.یکی از دیگر فاکتورهایی که برای انتخاب کرکره برقی باید به آن توجه کرد مساحت کرکره برقی است و مساحت کرکره برقی و میزان تردد در انتخاب نوع تیغه و موتورکرکره برقی بسیار موثر است.برای انتخاب کرکره برقی مناسب همچنین باید به تعداد باز و بسته شدن آن نیز توجه کرد و با توجه به سیکل کاری موتور کرکره برقی متناسب انتخاب شود. با توجه به نوع دکوراسیون و طرح و رنگ باید کرکره برقی متناسب با دکوراسیون انتخاب شود که با محیط هماهنگی لازم را داشته باشد. موتور های ساید قابل دسترس اند و برای مکان های با تردد بالا مانند مکان های صنعتی بهتر است از موتوری استفاده شود که قابل دسترس باشد.

کرکره برقی در اماکنی مانند ویلاها، ساختمان های مسکونی، فروشگاه ها و پارکینگ ها و ... کاربرد دارد. کرکره برقی انتخاب مناسبی است برای کسانی که علاوه بر زیبایی، ایمنی برای آن ها اهمیت دارد.کرکره برقی اغلب در درب پارکینگ ها به منظور امنیت و سهولت در بالا بردن مورد استفاده قرار می گیرد.کرکره برقی به دلیل تنوع طرح و رنگ بالا به پارکینگ ساختمان ها و فروشگاه ها زیبایی میبخشد، به راحتی قابل شستشو است، به دلیل تنوع رنگ بالای کرکره برقی به عنوان دکوراسیون فروشگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد، کرکره برقی به راحتی خراب نمی شود و برای هر شرایط آب و هوایی مناسب است. کرکره برقی امنیت بسیار بالایی دارد و نیاز به قفل ندارد، کرکره برقی در صورت قطع شدن برق به راحتی قابلیت باز و بسته شدن دستی را دارد، کرکره برقی طول عمر بالایی دارد و این ویژگی ها موجب محبوبیت کرکره برقی شده است. امروزه کاربرد کرکره برقی بسیار گسترده شده است و در خانه ها و ویلاهای مدرن به عنوان پرده نیز از آن استفاده می شود که علاوه بر نمای زیبا و شیک در برابر گرد و غبار و صوت و حرارت عایق مناسبی است.

کرکره برقی ها با توجه به کاربرد آن ها در پارکینک، ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، کارخانه و ... انواع گوناگونی دارد و در اندازه های مختلف وجود دارد.