کرکره شیشه ای

کرکره برقی شیشه ای

قیمت کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی اتوماتیک شیشه ای


کرکره برقی شیشه ای یا همان کرکره برقی شفاف از جنس پلی کربنات ، مقاوم ترین پلیمر دنیا تشکیل شده است . این مدل از کرکره برقی برای اولین بار در ایران توسط شرکت کرکره برقی هوشمند کرکره برقی هوشمند وارد و نصب و راه اندازی شده است.

با ایجاد خط تولید و واردات انواع کرکره های برقی خانگی ، فروشگاهی و صنعتی طیف کاملی از انواع کرکره های برقی اتوماتیک شامل اکسترود آلومینیم ، کرکره شفاف پلی کربنات ، کرکره اتوماتیک گالوانیزه فوم دار ، درب های شیشه ای اتوماتیک ، کرکره آلومینیوم نواری ، درب اتوماتیک هرمتیک ، درب ضد حریق ، کرکره شیشه ای شفاف و درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی در اشکال منحصر به فرد در اختیار مصرف کنندگان قرار داده شده است .

تیغه کرکره برقی شیشه ای با نام های تیغه کرکره شیشه ای، تیغه پلی کربنات یا تیغه های شفاف نیز می شناسند. در این قسمت توضیح مختصری از تیغه های کرکره برقی شیشه ای برای شما ارائه می دهیم .تیغه های پلی کربنات قیمت های متفاوتی دارد و با توجه به ایرانی و خارجی بودن می توان انها را با هم مقایسه نمود .تیغه های کرکره برقی شیشه ای خارجی مرغوبیت بهتری نسبت به تیغه های کرکره برقی شیشه ای ایرانی دارد .یکی از مشخصه های مهمی که باعث شده تیغه های کرکره برقی شیشه ای خارجی را از ایرانی جدا نمود به خاطر جنس تیغه ها می باشد که در تیغه های کرکره برقی شیشه ای ایرانی با گذشت زمان تیغه کدر و تغییر رنگ می یابد .همچنین قیمت تیغه های کرکره برقی شیشه ای خارجی نسبت به تیغه های کرکره برقی شیشه ای ایرانی متفاوت می باشد .ولی متاسفانه همکاران توضیحات جامعی بابت آگاهی کامل مشتریان ارائه نمی دهند . تفاوت قیمت تیغه های کرکره برقی شیشه ای خارجی با ایرانی از 1850000 ریال شروع می شود .

قابل ذکر است مشتریان عزیز برای انتخاب هر چه بهتر تیغه های کرکره برقی شیشه ای اطلاعات لازم را کسب نمایند تا بتوانید از اصل و کیفیت جنس انتخاب شده خود مطمئن باشید .

انتخاب موتور کرکره برقی شیشه ای با توجه به ابعاد کرکره تغییر می یابد . انواع موتور کرکره برقی شیشه ای به نام های موتور توبلار، موتور توبلار صنعتی و موتور ساید می باشد .محاسبه موتور در کرکره برقی شیشه ای و کرکره برقی ضروری و چشم گیر می باشد .

مزایای کرکره های شیشه ای :

کرکره های شفاف را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند . امروزه این نوع کرکره شیشه ای به صورت گسترده ایی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد . بیشتر اجزاء کرکره شفاف همانند کرکره های آلومینیومی می باشد و تنها تفاوت آن با کرکره های آلومینیومی در پرده اصلی کرکره است . پرده اصلی کرکره شفاف شرکت الکترو حفاظ می باشد . استفاده از پروفیل لینک های آلومینیومی به جای لوله آهنی در کرکره شیشه ای شفاف سبب شده است تا وزن پرده کرکره سبک باشد و همین امر مانع از فشار بر موتور و سیستم حرکتی شده و طول عمر و کارایی کلیه قطعات را به مراتب بالاتر می برد . در نتیجه موتور کشنده کرکره تحت فشار قرار نگرفته و این مزیت به میزان قابل چشم گیری سر و صدای اضافی در حرکت کرکره را کاهش می دهد .

خصوصیات کرکره شیشه ای یا کرکره شفاف پلی کربنات :

 • ضد ضربه بودن (استحکام بسیار بالا)
 • زیبایی فوق العاده با قابلیت تطبیق رنگ نوارها با نمای فروشگاه یا ساختمان
 • ضد خش بودن
 • در هیچ نوع شرایط آب و هوایی اکسید نمی شود

مزایای پلی کربنات :

 • تاثیر قدرت
 • پلی کربنات بر اثر ضربات مداوم و پی در پی نمی شکند و حتی تغییر شکل نمی دهد در کل تمایل به شکل سرد در تمامی حالات دارد.

 • جریان الکتریسیته
 • مقاومت پلی کربنات در جریان های الکتریکی سبب شده است تا کاربرد این محصول در قطعات الکترونیکی (برخورداری از قدرت دی الکتریک بالا ) امروزه بیشتر به چشم آید.

 • دمای ذوب
 • دمای ذوب پلی کربنات 310 درجه فارنهایت( تقریبا 238 درجه سانتی گراد ) می باشد.

 • اتصال
 • پلی کربنات را می توان به صورت مکانیکی با استفاده از روش استاندارد پیوند داد.

کاربرد های کرکره شفاف پلی کربنات :

کرکره شفاف پلی کربنات بصورت گسترده ایی در اماکن فروشگاهی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . بانکها , صرافی ها , پاساژها , طلا فروشی ها و سالن های ورزشی , کارخانجات و ... از استفاده کنندگان اصلی این نوع کرکره به شمار می روند . کرکره پلی کربنات قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و بالکن منزل نیز دارا می باشد .مثلا در بالکن منزل می توان علاوه بر حفظ چشم انداز پیرامون , مانع از ورود گرما , سرما و سر و صدای محیط اطراف شد . لازم به ذکر است از این کرکره حتی می توان بعنوان پارتیشن متحرک نیز استفاده نمود. مثلاٌ می توان اتاق کنفرانس از دفتر مدیر عامل جدا نمود .تا محیط اختصاصی مدیریت محفوظ بماند .

اسلت و قطعات درب های رول آپ شیشه ای :

شرکت الکترو حفاظ در تولید و عرضه درب های رول آپ شیشه ای که در صنعت آنرا به عنوان کرکره شفاف و یا نانوکامپوزیت نیز می شناسند توانسته است این محصول را به عنوان یک درب اتوماتیک مستحکم ، ایمن ، زیبا و البته قابل استفاده در مصارف تجاری , تزئیناتی و صنعتی در بازار ایران مطرح و شناسایی کند. بخش اصلی دربهای رول آپ شیشه ای پرده کرکره می باشد که متشکل از لینک آلومینیومی و اسلت پلی کربن می باشد که در زیر به توضیح آن می پردازیم.

اسلت پلی کربن :

اسلت پلی کربن کرکره های شیشه ای شرکت الکترو حفاظ به عرض 100میلی متر و طول 300 میلی متر و ضخامت 3میلی مترتولید شده از گرانول بایرن آلمان است که هر یک از این اسلت ها به صورت نرگی و مادگی در عرض به یکدیگر متصل می گردند و تشکیل یک ردیف زیبا و مستحکم را می د هند و این نوع اتصال سبب آب بندی کرکره های شفاف می شود .

تیغه های کرکره شیشه ای یا پلی کربنات :

تیغه های کرکره برقی با استفاده از لوله های آلومینیومی استیل با مقاومت بالا یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل آلومینیوم به یکدیگر متصل می شوند . جهت نصب تیغه پلی کربنات یا همان تیغه شفاف کرکرهای برقی با عرض دهنه کوچک ( حدوداً تا 4 متر ) از کرکرهای برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکرهای برقی شفاف با لوله استیل توصیه می گردد.

این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای ، دودی رنگ ، برنز ، آبی ، مسی رنگ و ... ساخته می شوند . تیغه کرکره های شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تیغه های شفاف کرکره برقی :

 • کیفیت و برند مواد اولیه
 • ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع
 • جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ

موتور های کرکره شیشه ای یا پلی کربنات :

موتور ساید به موتورهایی گفته می شود که در یک طرف درب قرار می گیرند و با استفاده از موتور زنجیر دار درب را به بالا و پایین می کشند .موتور کرکره ساید صنعتی جهت تعداد تردد بالا و کرکره تا وزن 1000 کیلوگرم توصیه می شود ، دارای سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی می باشد .

موتور کرکره برقی در2 نوع معمولی و UPS دار می باشد . نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق است ولی نوع UPS دار آن علاوه بر زنجیر دستی دارای برق اضطراری جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق می باشد.

این نوع موتورهای کرکره برقی نسبت به موتورهای توبولار گرانتر می باشند ولی میزان تردد مجاز آنها نیز از موتور های توبلار بالاتر می باشد . این کرکره موتورها جهت کرکره برقی هایی با وزن بالا و تردد بالا مانند پلی کربنات شفاف و کرکره برقی پارکینگ توصیه می شود .

موتور توبلار به موتورهای استوانه شکلی می گویند که به شکل لوله می باشند . این موتورها به سبب شکل لوله ای استوانه ای خود قطر کمتری داشته و باعث می شود تا کرکره بیشتر جمع شود و حجم کم تری بگیرد . درب های اتوماتیک به دلیل اینکه این موتور فضای کمتری را در بر می گیرد استفاده می کند . این موتور بسیار مناسب دربهای با پهنای کم می باشد که بسیار زیبا و سریع عمل می کند.

انواع موتورهای ساید و توبولار کرکره برقی شیشه ای :

برای خرید و استعلام قیمت موتور و تیغه کرکره های شیشه ای یا کرکره شفاف پلی کربنات می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

کرکره های برقی اتوماتیک ، کرکره فروشگاهی ، کرکره پارکینگی ، کرکره های برقی اتوماتیک آلومینیوم ، کرکره برقی اتوماتیک گالوانیزه ، کرکره شیشه ای ، کرکره شفاف ، کرکره هوشمند ، کرکره پنجره ، کرکره برقی صنعتی ، کرکره هاي خانگي دستي و اتوماتيک ، درب اتوماتیک ، موتورهای درب اتوماتیک ( بارازانته – ساید – توبلار )، انواع کرکره های فومدار ، تیغه کرکره آلومینیومی ، قیمت کرکره برقی ، تیغه کرکره طرح دار ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب اتوماتیک سکشنال ، کرکره آلومینیوم ، کرکره اتوماتیک ، موتورهای کرکره شیشه ای ، موتور کرکره برقی ، موتور کرکره شیشه ای ، موتور کرکره پارکینگی ، موتور کرکره فروشگاهی ، موتور کرکره صنعتی، کرکره های برقی اتوماتیک ، کرکره فروشگاهی ، کرکره پارکینگی ، کرکره های برقی اتوماتیک آلومینیوم ، کرکره برقی اتوماتیک گالوانیزه ، کرکره شیشه ای ، کرکره شفاف ، کرکره هوشمند ، کرکره پنجره ، کرکره برقی صنعتی ، کرکره هاي خانگي دستي و اتوماتيک ، درب اتوماتیک ، موتورهای درب اتوماتیک ( بارازانته – ساید – توبلار )، انواع کرکره های فومدار ، تیغه کرکره آلومینیومی ، قیمت کرکره برقی ، تیغه کرکره طرح دار ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب اتوماتیک سکشنال ، کرکره آلومینیوم ، کرکره اتوماتیک ، موتورهای کرکره شیشه ای ، موتور کرکره برقی ، موتور کرکره شیشه ای ، موتور کرکره پارکینگی ، موتور کرکره فروشگاهی ، موتور کرکره صنعتی،درب-شیشه-ای.درب اتوماتیک ، انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک تاشو ، درب اتوماتیک لولایی ، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو ، درب اتوماتیک فروشگاه ، درب شیشه ای فروشگاه ، درب اتوماتیک لولایی (SWING) ، درب لولایی شیشه ای ، درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی ، کرکره برقی ، کرکره های برقی اتوماتیک ، درب اتوماتیک تمام گرد ، درب اتوماتیک لولایی شیشه ای ، درب لولایی ، درب فروشگاهی اتوماتیک ، در لولایی اتوماتیک ، درب اتوماتیکی ، درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ریلی ، درب کرکره ای ، درب اتوماتیک ضد سرقت ، درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک كركره اي ، درب اتوماتیک كركره اي با موتور زير سقفي ، کرکره اتوماتیک با موتور سانترال ، درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد ، درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای ، درب های اتوماتیک تاشو ، درب اتوماتیک تاشو شیشه ای ، درب‌ اتوماتیک پارکینگی ، درب‌ های اتوماتیک ، دربهای پارکینگ ، امنیت درب های اتوماتیک ، پیدایش درب های اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه ، درب اتوماتیک نیم دایره ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب شیشه ای اتوماتیک،درب ریموت دار ،درب ریموتی ،کرکره ریموتی ،کرکره های ریموت دار ،تیغه کرکره ریموت دار ،کرکره پلی کربنات ، درب اسلایدی ،تیغه کرکره گاپا،تیغه کرکره فوم دار

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .