موتور کرکره برقی

موتور ساید به موتورهایی گفته می شود که در یک طرف درب قرار می گیرند و با استفاده از موتور زنجیر دار درب را به بالا و پایین می کشند .موتور کرکره ساید صنعتی جهت تعداد تردد بالا و کرکره تا وزن 1000 کیلوگرم توصیه می شود ، دارای سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی می باشد .

موتور کرکره برقی در2 نوع معمولی و UPS دار می باشد . نوع معمولی آن دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق است ولی نوع UPS دار آن علاوه بر زنجیر دستی دارای برق اضطراری جهت بالا و پایین بردن کرکره برقی در هنگام قطع برق می باشد.

این نوع موتورهای کرکره برقی نسبت به موتورهای توبولار گرانتر می باشند ولی میزان تردد مجاز آنها نیز از موتور های توبلار بالاتر می باشد . این کرکره موتورها جهت کرکره برقی هایی با وزن بالا و تردد بالا مانند پلی کربنات شفاف و کرکره برقی پارکینگ توصیه می شود .

موتور توبلار به موتورهای استوانه شکلی می گویند که به شکل لوله می باشند . این موتورها به سبب شکل لوله ای استوانه ای خود قطر کمتری داشته و باعث می شود تا کرکره بیشتر جمع شود و حجم کم تری بگیرد . درب های اتوماتیک به دلیل اینکه این موتور فضای کمتری را در بر می گیرد استفاده می کند . این موتور بسیار مناسب دربهای با پهنای کم می باشد که بسیار زیبا و سریع عمل می کند.

موتور توبلار SDC

موتورهای SDC کیفت ساخت خوب و کارکرد آرام و کم صدایی دارند . این موتورهای کرکره برقی با گشتاور 30NM الی 140NM ارائه می گردند .

موتور توبلار Barazante

موتورهای بارزانته یکی از موتورهای با کیفیت موجود در بازار کشورمان به حساب می آید . موتور های توبولار بارزانته جهت کرکره برقی های سایز کوچک خانگی و فروشگاهی تا گشتاور 140NM و جهت کرکره برقی های بزرگ و صنعتی تا گشتاور 320NM ارائه میگردند .

انواع موتور توبلار بارزانته برای کرکره برقی :

سرعت موتورهای توبلار بارزانته

 • رنج 20 الی 80 نیوتن/متر 15 دور بر دقیقه می باشد و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 22 دور می باشد .
 • رنج 100 الی 140 نیوتن/متر 9 دور بر دقیقه می باشد و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 22 دور می باشد .

سرعت موتور های توبلار صنعتی بارزانته

 • رنج 140 الی 230 نیوتن/متر 12 دور بر دقیقه و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 30 دور می باشد .
 • رنج 300 نیوتن/متر 9 دور بر دقیقه و حداکثر تعداد دورهای مجاز آن در هر بار کارکرد موتور 30 دور می باشد .

موتور توبلار Smart

موتورهای اسمارت یکی از ارزانترین برندهای موجود در بازار کشورمان به حساب می آید و با توجه به قیمت پایین از اقبال خوبی نزد نصاب های این محصول برخوردار است .این موتور توبلار نیز مانند اکثر برندهای بازار با گشتاور 30NM الی 140NM ارائه می گردد .

موتور ساید SDC

موتور ساید SDC دارای استاندارد CE می باشد . این موتور کرکره ها در نوع تکفاز با قدرت های 300kg , 500kg , 800kg ارائه می گردند که دو رنج 300kg و 500kg امکان ارائه بهمراه برق اضطراری را دارند ( Ups دار ). همچنین شرکت SDC اقدام به تولید موتورهای سرعت بالای 3 فاز با قدرت لیفت 1300kg و 1500kg نموده است .

موتور ساید Barazante

موتور ساید بارزانته جزء موتورهای با کیفیت به حساب می آید و با یکسال گارانتی و در انواع 150kg, 300kg, 500kg,600kg,750kg,800kg در دو مدل ساده و upsدار ارائه می گردد .

لازم بذکر است موتور های ساید ups دار بارزانته دارای امکان نصب چشمی photocell و عملکرد Auto-Reverse بعنوان کرکره برقی پارکینگ را دارا می باشند .

کاربرد کرکره برقی اتوماتیک با موتور ساید بارزانته ، در پروژه های صنعتی می باشد و به دلیل هزینه بالا برای پروژه های کوچک مناسب نمی با شند. موتور ساید کرکره برقی اتوماتیک بارزانته تحت لیسانس ایتالیا تولید می شود .

کرکره برقی با موتور ساید بدون UPS بارزانته :

 • موتور ساید 300 بارزانته دارای گشتاور 168 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 300 کیلوگرم و به ارتفاع 6 متر با حداکثر سرعت 6/5 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 110 میلیمتر می باشد .
 • موتور ساید 600 بارزانته دارای گشتاور 412 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 600 کیلوگرم و به ارتفاع 6 متر با حداکثر سرعت 6/5 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 110 میلیمتر می باشد .
 • موتور ساید 800 بارزانته دارای گشتاور 647 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 800 کیلوگرم و به ارتفاع 9 متر با حداکثر سرعت 6/5 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 160 میلیمتر می باشد .

کرکره برقی با موتور ساید UPSدار بارزانته :

 • موتور ساید 150 UPS دار بارزانته دارای گشتاور - نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 150 کیلوگرم و به ارتفاع 6 متر با حداکثر سرعت 10 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور - میلیمتر می باشد .
 • موتور ساید 300 UPS دار بارزانته دارای گشتاور 187 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 300 کیلوگرم و به ارتفاع 6 متر با حداکثر سرعت 6/1 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 110 میلیمتر می باشد .
 • موتور ساید 500 UPS دار بارزانته دارای گشتاور 343 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 500 کیلوگرم و به ارتفاع 6 متر با حداکثر سرعت 6/3 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 110 میلیمتر می باشد.
 • موتور ساید 750 UPS دار بارزانته دارای گشتاور 606 نیوتن/متر است و توانایی لیفت حداکثر یک کرکره برقی به وزن 300 کیلوگرم و به ارتفاع 9 متر با حداکثر سرعت 6 دور بر دقیقه را دارا می باشد . قطر شفت کرکره مورد نیاز برای این موتور 130 میلیمتر می باشد .

موتور ساید Automat

موتور ساید اتومات یکی از برندهای با کیفیت موجود در بازار ایران می باشد که با گارانتی 2 ساله و با قدرت لیفت 300 الی 1000 کیلوگرم در بازار ارائه می گردد . انواع 300Kg,500kg,600kg این موتور کرکره در دو نوع UPS دار و بدون UPS ارائه می گردد ولی موتور 1000KG فقط بصورت بدون UPS ارائه می گردد . از مزیت های این موتور کرکره برقی می توان به صدای تولیدی کم و از معایب آن می توان به سرعت حرکت پایین و بعضاً بهم خوردن تنظیم لیمیت سوئیچ آن اشاره نمود .

موتور ساید lift-turbo

موتور ساید لیفت توربو یکی از ارزانترین موتور های ساید موجود در بازار کشورمان می باشد که در وزن های 300kg , 600kg در دو نوع معمولی و UPS دار ارائه می گردد .

برای خرید و استعلام قیمت موتور های کرکره ساید و توبلار از قبیل : بارزانته ، اسمارت ، SDC ، اتومات ، لیفت توربو و غیره می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

موتور کرکره برقی ، موتور کرکره ، موتور ساید ، موتور سانترال ، موتور سکشنال ، موتور زیر سقفی ، موتور ساید کرکره برقی ، موتور بارزانته ، موتور اس دی سی ، موتور اتوماتیک ، موتور کرکره شیشه ای ، موتور اسمارت ، موتور اورال ، موتور ساید بارزانته ، موتور ساید اس دی سی ، موتور ساید پاور ، موتور توبلار توپان ، موتور ساید توپان ، موتور توبلار اینفینیتی ، موتور ساید اینفینیتی ، موتور ساید پاور ، موتور توبلار انرژی ، موتور توبلار اس دی سی ، موتور توبلار بارزانته ، موتور توبلار دویا ، موتور ساید توربو ، موتور ساید اسمارت ، موتور توبلار اسمارت ، موتور سانترال بارزانته ، موتورر لیفت توربو ، موتور ساید سیگما ، موتور توبلار سیگما ، موتور ساید اتومات ، موتور توبلار اتومات

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .