درب سکشنال

درب های اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی در طرح و رنگ های متنوع و در ابعاد گوناگون و استاندارد قابل ارایه می باشد . قابل ذکر است حالت باز و بسته شدن درب سکشنال سبب شده که این درب را با نام درب زیر سقفی نیز بشناسند همچنین به دلیل سرعت بالای باز و بسته شدن و جلوگیری از اتلاف انرژی ، درب های سکشنال یکی از پرکاربردترین درب های مورد استفاده در کارخانجات اروپایی می باشند. دربهای زیر سقفی بهترین راه حل برای محیط هایی است که محدودیت ارتفاع ، مانعی برای نصب دربهای معمولی می باشد. درب های سکشنال به علت استفاده از فنرهای بالانس که وزن اصلی پنل ها را بالانس می کند، ضمن کاهش فشار وارده بر موتور سیستم ، تردد نا محدود را برای این سیستم به ارمغان می آورد. بدین ترتیب در مکانهایی که نیاز به درب اتوماتیک با تردد بالا می باشد درب اتوماتیک سکشنال با اصطحلاک کم و عدم نیاز به سرویس های دوره ای یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

خصوصیات ویژه درب سکشنال :

 • جنس درب : پرده anti-static UPVC Curtain
 • نوع موتور side یا سقفی
 • قابلیت تعبیه پنجره دید ازجنس پرده pvc
 • عایق صوت و حرارت
 • ضریب ایمنی بالا
 • مقاوم در برابر جریان باد
 • قابل نصب در فضای داخلی و خارجی ساختمان
 • قابل ارا ئه در رنگ های مختلف
 • قابلیت نصب پنجره دید و درب نفر رو در میانه درب
 • قابل ارایه به صورت FULL VISION

درب های سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که توسط لولا های فولادی به یکدیگر متصل شده اند . این درب ها با استفاده از ریل های جانبی قادر خواهند بود که از حالت عمودی در حالت باز به حالت افقی و موازی با سقف در حالت بسته در آیند، بنابر این نحوه عملکرد سبب می شود تا بهترین میزان باز شو در عرض و ارتفاع حاصل آید . همچنین به علت ساختار خاص پنل های درب سکشنال که درآن فوم پلی یورتان به عنوان یکی از اجزای اصلی داخل پنل شناخته می شود، در مکانهایی که کاهش تبادل حرارت محیط داخل و خارج مورد نیاز می باشد، درب سکشنال زیر سقفی به عنوان یک عایق حرارتی نقش بسزایی در این قسمت ایفا می کند.

قابل ذکر است درب های سکشنال یا زیر سقفی با توجه به آزمایش های مختلف مورد تایید دستورالعمل اتحادیه اروپا بوده و دارای نشان استاندارد می باشد

مزایای درب های سکشنال یا زیر سقفی :

 • امنیت تردد عابرین پیاده
 • توقف خودرو زیر درب
 • مطمئن در عملکرد
 • ضد نفوذ به منظور جلوگیری از ورود سارقین
 • ایمن و با عایق بندی بسیار مناسب در برابر آب و حرارت
 • زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما
 • حرکت بی صدا
 • سرعت بالا و تردد نامحدود
 • ساده ترین سیستم خلاص کن دستی
 • بی نیاز از سرویس

خصوصیات دربهای اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی :

درب سکشنال الکترو حفاظ از چندین پنل هر کدام به ارتفاع 48 سانتی متر و ضخامت 4.6 سانتی مترتشکیل شده است که درون این پنل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است که این امر باعث تبدیل شدن این درب به عایق کامل صوت و حرارت می شود. ارتفاع بازشو این درب ها بین 2.20 متر الی 2.40 متر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد.عرض پنل با توجه به متغیر بودن ورودی ها در اندازه های مختلف موجود می باشد. حرکت این درب ها به صورت 90 درجه از حالت افقی به حالت عمودی می باشد که این زاویه حرکت ، کمترین فضا را اشغال می کند و حرکتی کاملا بی صدا را به ارمغان می آورد.

نمای این درب ها از جنس ورق فولادی دوجداره دارای پوشش رنگ الکتروستاتیک در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد. پرطرفدارترین رنگ های مورد استفاده سفید ، کرم و طرح چوب می باشد که با انواع نماهای مدرن و کلاسیک سازگار است و زیبایی منحصر به فردی را به ارمغان می آورد.

 • نلهاي درب سکشنال داراي چهار چوب آلومنيومي به ضخامت 46 ميليمتر می باشد.
 • بکه های اين پنل ها ي دو جداره با عايق پلاستوفوم پوشيده شده اند که ضخامت آنها 29 ميليمتر مي باشد.
 • ركت استاندارد اين درب به صورت 90 درجه مي باشد به طوري كه در هنگام بازبودن، زير سقف قرار مي گيرد.
 • کشنهای موجود در ساختار اين درب به صورت افقي جزء بندي شده اند.
 • كشنهاي اين نوع درب با قرقره هاي محكم و سخت هدايت شده و با استفاده از لولاهای محکم روی هم قرار میگیرند.
 • ربهاي سكشنال ساخت آلمان با تکنیک اجرایی قابليت تطابق با محيطهاي مختلف را دارد .

درب سکشنال پارکینگی :

درب سکشنال پارکینگی به دلیل ظاهری ویژه، با هرطراحی محیطی هماهنگ می شود.برتری این درب بدلیل مطابقت با نمونه صنعتی می باشد . وجود فوم در سکشنها باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود سر و صدا به داخل می شود.گردش لولاهای بسیار قوی و محکم و قرقره های نایلونی در ریلها ، امکان باز و بسته شدن بی صدا و سریع درب را فراهم می آورد ، پنل ها و ریل های گالوانیزه و قرقره هاي نایلونی داخل ریل باعث مقاومت بیشتر درب در برابر فشار می شود .

برقراری تعادل در دربهای سکشنال عامل بسیار تعیین کننده ای است که در صورت تحقق به ما اجازه می دهد از موتورهای سبکتری به عنوان نیروی محرکه استفاده کنیم این تعادل وزنی بواسطه استفاده از فنرهای خاص برقرار می شود ، پوشش مقاوم این فنرها آنها را در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند.

درب سکشنال پارکینگی قابل تجهیز به سیستم کنترل از راه دور ، کلید سوئیچی ، چراغ اضطراری و پنجره های مخصوص برای داشتن دید و نورگیری است . ضمناً این نوع درب قابل تجهیز به سیستم قفل داخلی می باشد . پنلهای درب سکشنال پارکینگی طوری روی هم تعبيه میشوند که از قسمت خارجی و داخلی امکان گیر کردن انگشت و زخمی شدن وجود ندارد. و همچنین می توان بصورت دستی نیز به راحتی باز و بسته نمود .

انواع درب سکشنال پارکینگی :

 • مدل کلاسیک
 • حداکثر ابعاد در مدل کلاسیک درب پارکینگی دارای عرض 5000 میلیمتر و ارتفاع 3085 میلیمتر می باشد .در این مدل ، سیستم تعادلی درب توسط فنر های پیچشی که در بالای درب قرار دارند ، تامین می شوند .

  لولا های میانی بکار رفته در دربهای زیر سقفی به دلیل طراحی خاص از استحکام بسیار بالایی بر خوردار هستند که به خوبی پنل ها را به یکدیگر متصل می نمایند . جنس این لولا ها از فولاد آلیاژی ضد زنگ می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه از خود نشان می دهند . هر فنر پیچشی دارای یک قطعه ی ویژه می باشد که اصطلاحا آنرا ترمز شکست می نامند .حال اگر به هر دلیلی فنر ها بشکنند این ترمزها به صورت مکانیکی وارد عمل شده و با قفل کردن شفت از سقوط درب به طرف پایین جلوگیری می نمایند ، لازم به ذکر است که این سیستم به صورت استاندارد روی سیستم های درب زیر سقفی پارکینگی فعال می باشد و به هنگام نصب هیچ گونه هزینه اضافی را برای مشتری در بر نخواهد داشت . غلطک های کناری متصل به درب های سکشنال علاوه بر کاهش اصطکاک ، به دلیل قابلیت تنظیم خودکار به خوبی عیوب ناشی از نصب های نامناسب را بر طرف نموده و با حرکت مناسب سبب می شوند تا درب را در مسیر صحیح خود نگه دارند و همچنین با ایجاد فشار مناسب به لاستیک های بیرونی باعث بهترین حالت در عایق بندی صدا و حرارت می شوند .این غلطک ها نیز از مواد بسیار عالی با مقاومت خوب در برابر ضربه و سایش ساخته شده اند که از طول عمر بالایی برخوردار هستند . اطراف این درب ها توسط یک لاستیک پلیمری عایق بندی شده است ، که این امر سبب کاهش مصرف انرژی می گردد .

 • مدل استاندارد
 • حداکثر ابعاد در مدل استاندارد درب سکشنال پارکینگی دارای عرض 3500 میلیمتر و ارتفاع 3085 میلیمتر می باشد . از ویژگی های خاص این مدل ، استفاده از فنر های کششی می باشد که به بهترین شکل سیستم تعادلی را برقرار می کند و سبب نرمی بسیار بالا در باز و بسته نمودن درب می شوند .

  در مدل استاندارد درب های زیر سقفی یا سکشنال فنر های کششی در پایین هر دو ریل عمودی کنار هم قرار می گیرند فنرهای کششی به دلیل اتصالات ساده و کاربردی ، زمان نصب درب را کاهش و مدت زمان لازم جهت نصب درب ، از شروع تا پایان ، بین 2.5 تا 3 ساعت می باشد . این مدل درب را تقریبا در تمامی محل ها می توان نصب نمود ، چرا که تنها نیاز به فضای 10 میلیمتر از بالای درب دارد . درب های زیر سقفی امنیت بالای در زمان شکستن فنر ، به دلیل خاصیت فنر در فنر برخوردار می باشد . بدین صورت که در زمان شکستن یکی از فنر ها فنر دیگری جایگزین فنر شکسته شده و مانع از سقوط درب می گردد . از آن جایی که فنر های کششی در زمان حرکت درب ، باز و بسته می شوند به خوبی می توانند سیستم تعادلی را بدون هیچ گونه تنظیم خاصی ، ایجاد نمایند بنابراین ، این کار به زمان و هزینه زیاد نیاز نداشته بسیار مقرون به صرفه خواهد بود .

  در مدل دربهای اتوماتیک سکشنال غلطک های کناری موجود در درب با توجه به ویزگی های یاد شده در مدل کلاسیک دربهای اتوماتیک به خوبی محیط را در برابر صدا ، حرارت و همچنین شرایط آب و هوایی سخت عایق بندی می کنند . شکل ظاهری لاستیک انتهایی درب سکشنال بر جذابیت و کارآیی آن افزوده است و با قرار گیری صحیح بر روی کف مانع از ورود آب و غیره به محیط پارکینگ می شود.

برای خرید و استعلام قیمت دربهای اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

درب اتوماتیک سکشنال ، درب سکشنال ، درب سکشنال زیر سقفی ،درب زیر سقفی ،درب زیر سقفی اتومات ،درب اتومات زیر سقفی ،درب اتومات سکشنال ، درب اتوماتیک هرمتیک ، درب ضد حریق ، کرکره های برقی اتوماتیک ،کرکره های اتوماتیک ، کرکره فروشگاهی ، کرکره پارکینگی ، کرکره های برقی اتوماتیک آلومینیوم ، کرکره برقی اتوماتیک گالوانیزه ، کرکره شیشه ای ، کرکره شفاف ، کرکره هوشمند ، کرکره پنجره ، کرکره برقی صنعتی ، کرکره هاي خانگي دستي و اتوماتيک ، درب اتوماتیک ، موتور دربهای اتوماتیک ، موتور سقفی ، موتور ساید ،موتور ساید سکشنال ، موتور ساید زیر سقفی ، موتور سقفی سکشنال، موتور سقفی زیر سقفی ،کرکره اتوماتیک با موتور زیر سقفی ، کرکره اتوماتیک با موتور ساید

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .