مقایسه درب ریلی و درب پارکینگی

مقایسه درب ریلی

مقایسه درب کشویی

مقایسه درب پارکینگی


مقایسه درب های اتوماتیک پارکینگی تلسکوپی با کشویی - ریلی :

درب های اتوماتیک تلسکوپی پارکینگی روشی مشابه درب های ریلی پارکینگی دارد و همانند آنها کار می کند . با این تفاوت که درب های ریلی شامل یک لت هستند که جهت باز و بسته شدن بر روی ریل می لغزد ، اما درب های تلسکوپی به جای یک لت از چندین لت لغزنده بر روی ریل ها ساخته شده اند. بنابراین نیازمند فضای کمتری نسبت به درب های ریلی – کشویی می باشد .در نتیجه درب های تلسکوپی راه حل مناسب برای مکانهایی می باشد که محدودیت فضا وجود دارد و صرفه جویی در فضای موجود اهمیت زیادی دارد .

همچنین درب های پارکینگی تلسکوپی در مواقعی که فضای کافی در مکان مورد نظر برای نصب درب های اسلایدی کانتیلور استاندارد وجود ندارد، انتخاب مناسبی می باشد . درب های تلسکوپی به دو صورت می باشد :

  • لت های تلسکوپی که به یک سمت دیوار حرکت می کنند ( حرکت در یک جهت )
  • لت های تلسکوپی که به دو سمت دیوار حرکت می کنند .

سرعت حرکت لت ها بر روی ریل متفاوت می باشد در نتیجه موقعیت نهایی قرار گفتن لت ها روی هم به طور همزمان شناسایی می شود . درب های اتوماتیک تلسکوپی نما و زیبایی ویژه ای دارند بنابراین برای مکان های تجاری ، صنعتی ، مجتمع های مسکونی و خانه های ییلاقی (ویلاها) ایده آل می باشند .

بخش محرکه درب های پارکینگی تلسکوپی مناسب برای میزان تردد متوسط و بالا موجود می باشد و می تواند به سیستم های امنیتی مختلف مانند لبه های امنیتی ، فلاشر و قفل الکتریکی و انواع سیستم های کنترل ورودی مانند فرستنده های رادیویی ،کارت خوان ها وصل شوند. همچنین کنترل پنل آن دارای عملیات تأخیری بسته شدن اتوماتیک می باشد . سیستم محرکه درب اتوماتیک پارکینگی تلسکوپی قابل ارائه با موتور سه فاز می باشد و همچنین در حین قطع برق با استفاده از کلید خلاص کن درب به صورت دستی قابل حرکت می باشد .

در ساخت درب های اتوماتیک ریلی یا درب های اتوماتیک کشوئی چند نکته قابل ذکر می باشد. یکی از این نکات در رابطه با چرخ هایی می باشد که در قسمت پایین درب ریلی یا درب کشوئی قرار داده می شود و دیگری ساخت و تراز بودن در ریلی یا در کشویی می باشد.

لازم به ذکر است که نصب دربهای ریلی یا دربهای کشوئی نیازمند دقت و ظرافت فراوانی می باشد و تراز بودن یک درب کشویی از مشخصه های نصب مناسب آن می باشد .

برای خرید و استعلام قیمت دربهای اتوماتیک پارکینگی تلسکوپی با کشویی - ریلی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

درب اتوماتیک ریلی ، درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک کشویی - ریلی ، جک ریلی ، جک کشویی ، جک فک ، جک زومر ، جک توسک ، جک وی تو گلد ، جک پارکینگی ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب اتومایک تلسکوپی پارکینگی ، درب اتوماتیک ریلی پارکینگی ، درب ریلی ، درب کشویی ، درب ریلی – کشویی ، دربهای اتوماتیک کشویی – ریلی،درب اسلایدی ،درب اسلایدی اتوماتیک ،درب اسلایدی کشویی ، درب اسلایدی ریلی ،درب اتوماتیک ، کرکره برقی ،کرکره های اتوماتیک ، درب شیشه ای ، درب اسلایدی کشویی اتوماتیک ، درب اسلایدی ریلی اتوماتیک

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .