حفاظ پنجره و دیوار

حفاظ دیوار

قیمت حفاظ پنجره و دیوار

حفاظ پنجره


نصب حفاظ پنجره و حفاظ دیوار چگونه است و تا چه اندازه اهمیت دارد؟

در عصر امروز امنیت خانه ها و ساختمان ها حرف اول را می زند. به همین خاطر است که نصب حفاظ پنجره استیل و حفاظ دیوار حیاط بسیار امر ضروری ای می باشد. هنگامی که برای خرید و قیمت حفاظ دیوار و یا اجاره یک خانه اقدام می کنیم، به امنیت خانه بسیار توجه می کنید زیرا که امنیت در محل زندگی موضوع بسیار مهمی می باشد. هر چقدر میزان امنیت یک مکان بیشتر باشد، افراد در زندگی دارای آرامش بیشتری خواهند بود.

حفاظ پنجره دوجداره :

هر فردی ممکن است در خانه ی خود لوازم و وسایل ارزشمندی را داشته باشد که حفاظت از آنها برایش بسیار حائز اهمیت است. برخی دیگر وجود دارند که همه ی سرمایه ی خود که شامل طلا و سکه می باشد را در خانه ی خود نگهداری می کنند. از آنجا که به دلیل وضعیت اقتصادی بیشتر افراد خانواده شاغل هستند و خانه را برای کار ترک می کنند و در مدت زمان طولانی خانه را خالی می گذارند، امن بودن و ضد سرقت بودن خانه امری مهم برای آنها می باشد. بنابراین این افراد با داشتن حفاظ پنجره مدرن و یا حفاظ دیوار حیاط امنیت را به خانه ی خود می بخشند و با خیالی آسوده برای کار خانه را ترک می کنند.

البته حفاظ نرده تنها برای امنیت خانه نمی باشد، بلکه در ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند حفاظ پنجره مدرن از سقوط ناگهانی افراد و وسایل در شرایط گوناگون جلوگیری می کند. بنابراین اگر در طبقات بالایی ساختمانی سکونت دارید حتما از خرید و قیمت حفاظ پنجره مدرن استفاده کنید تا خدای نکرده شاهد اتفاقات ناگواری نباشید.

هنگامی که سخن از امنیت خانه می شود، اولین موردی که به ذهن همه ی افراد می رسد، نصب حفاظ پنجره فرفورژه و درب و حفاظ دیوار حیاط می باشد. یکی ازموثر ترین موارد در امنیت خانه همین حفاظ ها می باشند. زیرا آنها مانند یک مانعی بسیار محک تنها راه نفوذ به خانه را می بندند و به هیچ کس اجازه ورود و سرقت را نمی دهند.

نصب حفاظ پنجره :

ممکن است تا اینجای مطلب بسیاری از افراد گمان کنند که حفاظ پنجره فرفورژه و درب تنها برای خانه ها و مدل های قدیمی تر کاربرد دارد و درب و پنجره های امروزی نیازی به حفاظ ندارند. این تفکر برای افرادی که به تازگی درب و پنجره دوجداره نصب کرده اند نیز وجود دارد. اما باید به شما یادآوری کنم که هر چقدر درب و پنجره ی شما دوجداره و ضد سرقت باشد اگر منزلتان ویلایی باشد که همیشه در آن سکونت ندارید و رفت و آمد تان به آنجا بسیار کم است، بهتر است با وجود این درب ها پنجره ها از حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ دیوار شاخ گوزنی استفاده کنید تا هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

نصب حفاظ پنجره دوجداره چه فوایدی دارد؟

بهتر است بدانید که حفاظ پنجره استیل در طرح ها و مدل های متنوع و زیبایی وجود دارد بنابراین نصب حفاظ پنجره دوجداره نه تنها امنیت خانه را بیشتر می کند بلکه موجب زیباتر شدن نمای ساختمان نیز می شود. البته برای زیبا تر شدن نمای ساختمان بهتر است از طرح های خاص و متنوع آن استفاده کنید.

نصب حفاظ پنجره دوجداره از وارد شدن سارقان به داخل منزل جلوگیری می کند و همین طور از قاب و شیشه ی پنجره نیز حفاظت می کند. چنانچه گمان می کنید که در منطقه ی زندگی شما ممکن است شیشه های پنجره بر اثر شرایطی ضربه بخورد یا آسیب جدی ببیند، به شما توصیه می کنم برای جلوگیری از ضربات احتمالی از حفاظ پنجره استفاده کنید. همچنین استفاده از این حفاظ ها موجب می شود که دیگر مجبور به پرداخت هزینه های اضافی بابت شیشه ی پنجره نشوید.

انواع حفاظ پنجره دوجداره برای افزایش امنیت :

بهتر است پیش از هر سخنی شما اطلاعات لازم را درباره انواع حفاظ پنجره ضدسرقت بدانید. حفاظ های پنجره در مدل های مختلف و جنس های متفاوتی ساخته می شوند و روی پنجره های خانه ی شما نصب می شوند. انتخاب نوع حفاظ کاملا به محل نصب آن بستگی دارد و موضوع بسیار با اهمیتی می باشد. زیرا که هر نوع از حفاظ ها دارای مقاومت متفاوتی هستند و این امکان را دارند که از تابش نور خورشید به داخل خانه یا آپارتمان شما تا حد ممکن جلوگیری کنند. البته نوعی از حفاظ ها وجود دارند که اجازه می دهند که بخشی از تابش نور خورشید به داخل خانه وارد شود. در ادامه این مطلب شما را با انواع حفاظ های پنجره بیشتر آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

حفاظ آهنی برای پنجره‌های بزرگ دوجداره :

یکی از انواع حفاظ های پنجره دوجداره، حفاظ آهنی می باشد. این نوع حفاظ مقاومت بسیار بالایی دارد و همین طور قابلیت این را دارند که در اندازه ها و شکل های متفاوتی تولید شوند. تنها نکته ی منفی ای که درباره این نوع حفاظ ها وجود دارد این است که ممکن است بر اثر شرایط آب و هوایی گوناگون دچار تغییر رنگ و زنگزدگی شوند. به همین خاطر این نوع حفاظ ها به مراقب همیشگی نیاز دارند. معمولا ویلایی که در خارج از شهر وجود دارد از این نوع حفاظ ها برای پنجره و حفاظ دیوار شاخ گوزنی استفاده می کنند.

حفاظ شبه چوب و وینیل برای پنجره دوجداره :

یکی دیگر از انوع حفاظ های پنجره دوجداره، حفاظ شبه چوب و وینیل برای پنجره ها می باشد. توجه داشته باشید که این نوع حفاظ برای محیط هایی که دارای رطوبت زیاد هستند، بسیار مناسب می باشد. بنابراین اگر در منطقه ای که زندگی می کنید رطوبت در آن زیاد است، از محافظ شبه چوب استفاده کنید. این نوع حفاظ در مقابل پوسیدگی و آسیب دیدگی مقاومت بسیار زیادی دارد. تنها نکته ی منفی این نوع حفاظ پنجره ضد سرقت و حفاظ دیوار شاخ گوزنی این است که گرد و غبار را به خود جذب می کند و نیازمند نظافت به طور مرتب می باشد.

حفاظ پنجره دوجداره از جنس استیل :

یکی دیگر از انواع حفاظ های پنجره دوجداره، حفاظ در جنس استیل می باشد. این نوع حفاظ بیشتر از انواع دیگر مورد استفاده قرا میگرید. یکی از ویژگی ها مهم این نوع حفاظ این است که رنگ آن ثابت بوده است و غیر قابل تغییر می باشد. حفاظ پنجره ضد سرقت و حفاظ دیوار ویلا که از جنس استیل باشد در مدت زمان طولانی رنگ و روی خود را از دست نمی دهند و کیفیت خود را حفظ می کند. یکی دیگر از ویژگی های حفاظ پنجره ضد سرقت یا حفاظ دیوار ویلا ، داشتن مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی می باشد. به همین خاطر این نوع حفاظ نیز می تواند جزو بهترین انتخاب برای مناطق مرطوب کشور محسوب شود.

حفاظ فرفورژه با طرح‌ها و نقش‌های جذاب :

یکی دیگر از انواع حفاظ ها، حفاظ فرفوژه می باشد. فرفوژه در واقع اصطلاحی فرانسوی می باشد که به معنای آهن کوبیده است. فرفوژه ها در واقع آهن هایی گداخته شده در کوره و کوبیده شدن بعد از آن می باشند. این اهن های گداخته شده بعد از کوبیده شدن به اشکال مختلف تبدیل می شوند. فرفوژه ها بخاطر کوبیده شدن دارای جلا و جلوه خاصی هستند و با استفاده از کوبیدن این امکان در آنها به وجود می آید که شکل ها و ترکیب های زیبا و جذابی در آنها ایجاد شود.

حفاظ هایی که به وسیله ی فرفوژه ایجاد می شوند، تنوع زیادی در مدل و طرح آنها وجود دارد و این توانایی را دارند که جلوه ی بسیار زیبایی را در نمای ساختمان ایجاد کنند. چنانچه قصد دارید که نمای ساختمان خود را در عین حفظ امنیت زیبا تر کنید بهتر است از طرح ها و نقش های بسیار زیبا و متنوع فرفوژه برای حفاظ پنجره متحرک یا حفاظ دیوار ساختمان خود استفاده کنید.

حفاظ پنجره دارای چه مدل‌هایی می باشد؟

حفاظ های پنجره در بازار دارای مدل های متفاوتی می باشند که از جمله از آنها رول شونده، آکاردئونی، نرده‌ای و ابرویی می باشد. بنابراین حفاظ ها در این مدل ها در بازار به فروش می رسند. در ادامه این مطلب شما را با انواع مدل های حفاظ بیشتر آشنا خواهیم کرد.

حفاظ آکاردئونی برای پنجره‌های بزرگ :

یکی از انواع حفاظ ها، حفاظ آکاردئونی می باشد. این نوع حفاظ مانند یک آکاردئون این امکان را دارد باز و بسته شود و این امکان وجود دارد که آنها با استفاده از یک قفل کتابی غیر قابل نفوذ کرد. این نوع حفاظ ها برای پنجره هایی که عرض زیادی دارد و شیشه های بسیار زیادی دارد بسیار پر کاربرد می باشد.

حفاظ پنجره پرکاربرد و شیک رول شونده :

یکی دیگر از حفاظ های موجود در بازر حفاظ رول شونده می باشد. حفاظ های رول شونده ماننده کرکره ها می باشد و در باز و بسته شدن مانند فرش لوله شده عمل می کنند. این نوع حفاظ ها دقیقا همان حفاظ هایی که برای درب مغازه ها پارکینگ ها استفاده می شود، هستند. البته ظاهر این نوع حفاظ ها بسیار شیک تر می باشد و همین طور عملکرد این نوع حفاظ ها بسیار کاربردی تر از دیگر مدل ها می باشد.

حفاظ نرده‌ای برای درب و پنجره‌ها :

یکی دیگر از انواع مدل های حفاظ، حفاظ نرده ای می باشد. این نوع حفاظ به گونه ای می باشند که به شکل نرده ای در مقابل پنجره قرار می گیرند و می توان آنها را به راحتی باز و بسته کرد. این نوع حفاظ ها را می توان هم برای پنجره ها و هم برای درب ها استفاده کرد. این حفاظ ها را می توان هم جهت با در و به صورت لولایی باز و بسته کرد.

حفاظ ابرویی برای پنجره‌هایی با ارتفاع زیاد :

یکی دیگر از انواع حفاظ ها، حفاظ ابرویی می باشد. این نوع حفاظ در مقایسه با سایر حفاظ ها کم تراکم تر می باشد. این نوع حفاظ مانند ابرو می باشد و اغلب برای پنجره های نصب می شود که پنهای آنها از ارتفاعشان بیشتر باشد. این نوع حفاظ در مقایشه با دیگر حفاظ ها زیبایی بیشتری دارد ولی عملکرد و کاربردشان دقیقا مانند دیگر حفاظ ها می باشد.

چگونه برای نصب حفاظ پنجره و یا نصب حفاظ دیوار اقدام کنیم؟

برای نصب حفاظ پنجره متحرک یا حفاظ دیوار ویلا ابتدا باید اندازه های پنجره های خود و دیواری که قرار است حفاظ نصب کنید را بدانید. شما می توانید برای این کار از یک متخصص درخواست کنید تا برای اندازه گیری پنجره ها و دیوارهای شما اقدام کند. بعد از اینکه اندازه های پنجره ها و دیوار ها را محاسبه کردید بهتر است مناسب ترین جنس و نوع حفاظ را برای خانه ی خود انتخاب کنید.

ابتدا بهتر است بدانید که منطقه ی زندگی شما بیشتر دارای چه نوع آب و هوایی می باشد. به طور مثال اگر در شمال کشور زندگی می کنید و بیشتر شاهد آب و هوای مرطوب هستید، باید از محافظ هایی استفاده کنید که در برابر رطوبت مقاوم باشند.

بعد از انتخاب جنس مناسب بهتر است طرح و مدل آن را انتخاب کنید تا نمای ساختمان و یا نمای خانه ی خود را حفظ کرده باشید. بعد از همه ی این موارد بهتر است با یک شرکت معتبر در زمینه خرید و قیمت حفاظ دیوار باغ یا قیمت حفاظ پنجره مورد نظر مشورت کنید تا اگر موردی را لحاظ نکرده اید آنها کمک اتان کنند.

حفاظ پنجره دوجداره را از کجا بخریم؟

ممکن است برخی از شما این سوال ذهنتان را مشغول کند که بهتر است حفاظ پنجره متحرک یا حفاظ دیوار باغ را از کجا تهیه کنید. توجه داشته باشید که برای خرید و قیمت حفاظ پنجره بهتر است به سراغ تولیدکنندگان معتبر بروید تا بتوانید بهترین جنس و نوع را خریداری کرده باشید. حتما قبل از خرید با کارشناسان آنها در تماس باشید و نکات مهم را توسط مشاوران آنها دریافت کنید.

توجه داشته باشید که بهتر است، محافظ های پنجره و یا دیوارها قبل از خریدحفاظ پنجره به تولیدکنندگان سفارش داده شود تا کاملا با ابعاد محل مورد نظر مطابقت داشته باشد. بهتر است از خرید و قیمت حفاظ پنجره های از پیش ساخته خودداری کنید. زیرا ممکن است ابعاد آن با ابعاد پنجره یا دیوار شما یکی نباشد و یا مدل و جنس آن با مدلی که برای خانه ی شما مناسب تر است تطابق نداشته باشد.

در انتخاب قیمت حفاظ دیوار باغ نیز به مواردی که در انتخاب قیمت حفاظ پنجره استیل باید در نظر میگرفتید، نیز توجه کنید تا مناسب ترین حفاظ را برای دیوار و پنجره ی خود انتخاب کرده باشید و امنیت و زیبایی را به خانه ی خود داده باشید و دیگر نگران چیزی نباشید.

برای خرید و استعلام قیمت حفاظ پنجره و دیوار می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

حفاظ پنجره ، حفاظ دیوار ، حفاظ پنجره و دیوار ، قیمت حفاظ پنجره و دیوار ، قیمت حفاظ دیوار ، قیمت حفاظ پنجره