تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می شود .این تیغه کرکره ها در مرحله بعد با رنگ الکترو استاتیک ضد خش پوشانده می شوند . تیغه های کرکره برقی آلومینیوم بصورت استاندارد برای کرکرهای برقی با عرض تقریبی 7 متر و ارتفاع تقریبی 6 متر قابل اجرا هستند ، البته برای ابعاد بزرگ تیغه کرکره برقی سایز 100 که دارای دو پل داخلی می باشد بر تیغه کرکره برقی سایز 80 که دارای یک پل داخلی است اولویت دارد و ضمنا قابل ذکر می باشد که تیغه 80سانتی دوپل هم موجود می باشد.

خصوصیات ویژه تیغه های کرکره برقی :

  • جلوگیری از اتلاف انرژی
  • اشغال فضای کم برای نصب ، نصب آسان و سریع
  • نمایی زیبا در زمان بسته بودن
  • قابل ارائه در رنگ ها و طرح های مختلف برای هماهنگی با نما
  • گزینه ای با ایمنی و استحکام بالا

شرکت الکترو حفاظ در این سایت انواع تیغه های کرکره برقی را برای شما ارائه نموده است.

تیغه کرکره کروکی

تیغه کرکره کروکی ، با کیفیت ترین آلیاژ منیزیم و فولاد را دارا بوده و در سایزهای مختلف جهت نصب و راه اندازی درب اتوماتیک موجود می باشد.رنگ این تیغه ها از بهترین نوع می باشد. در حال حاضر این تیغه ها در سایزهای 77 میلیمتر دوجداره به صورت قوس دار موجود می باشند. این نوع از تیغه کرکره در درب پارکینگ منازل ٬ مکان های تجاری و فروشگاهی بخاطر بی سرو صدا بودن و روان بالا رفتن کرکره مورد استفاده قرار می گیرد .

مزایای تیغه رول فرم کروکی :

  • تیغه های رول فرم کرکره دارای فوم پلی اورتان بوده لذا حرکتی کاملا بی صدا دارند
  • دارای سطحی ضد خش و رنگ با کیفیت با ماندگاری بسیار بالا میباشند
  • مقاومت بالا و وزن مناسب تیغه های رول فرم باعث استفاده از موتورهای با توان و تلفات کمتر را فراهم نموده که موجب می شود استهلاک سیستم به میزان قابل توجهی کاهش یابد
  • این تیغه ها به دلیل ترکیب منیزیم و فولاد به هیچ عنوان اکساید نمی شود و زنگ نمی زند

تیغه کرکره آکرول

تیغه کرکره اکرول ، تیغه آلومینیوم دوجداره قوسدار 80 آکرول ترکیه با تیغه فابریک آلومینیوم و رنگ الکترواستاتیک ترک بوده و در حال حاضر یکی از بهترین برندهای تیغه کرکره می باشد. این تیغه داری ضخامت و سختی بالایی بوده و پس از نصب صحیح در حین حرکت هیچ سر و صدایی ندارد.

تیغه کرکره آلومینیومی آکرول با سایز 80 و 100 همچنین وزن فیلر های سبک و سنگین توسط سازنده های درب های برقی همراه با موتور و ریل و تیغه انتهایی نصب و راه اندازی می گردد

این نوع از تیغه کرکره را هم اکنون می توانید با ابعاد مختلف و در رنگ های سفید ، کرم ، قرمز ، نارنجی ، آبی و قهوه ای سوخته سفارش دهید.

تیغه کرکره پانچ

تیغه کرکره پانچ ،از پانچ شدن تیغه های آلومینیومی تک جداره این نوع تیغه کرکره ساخته می شود و تیغه های پانج دار معمولاً بصورت ترکیبی با تیغه های نرمال آلومینیوم جهت زیبایی و همچنین نفوذ نور به داخل محیط نصب می شود از جمله پارکینگ ساختمانهای جنوبی و فروشگاه ها استفاده می شود .

با توجه به اینکه این تیغه کرکره از نوع تک جداره می باشند و از نظر مکانیکی مقاومت پایین تری نسبت به سایر کرکره برقی ها دارند استفاده از آن بصورت یک کرکره برقی کامل توصیه نمی گردد و حداکثر تا 6 عدد تیغه پانچ توصیه میشود. بهتر است جهت جلوگیری از نفوذ صدا و گرد وغبار از درون سوراخ های کرکره برقی پانج دار شده این سوراخ ها با تلق شفاف ( پلی کربن ) پوشانده شوند.

لازم به ذکر است موارد استفاده تیغه پانچ دار در کرکره برقی اتوماتیک ، در فروشگاه های طلا و جواهری، ورودی پارکینگ و مجتمع های تجاری و اداری است که با ایجاد حفره های کوچک و بزرگ بر روی تیغه ها ، نمایی داخل محوطه را قابل دید می نماید و باعث امنیت فروشگاهها و مراکز تجاری می شود.

تیغه کرکره شفاف شیشه ای (پلی کربنات)

تیغه کرکره شیشه ای ، معمولاً جهت اماکنی نظیر بانکها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد . این تیغه کرکره ها علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر تیغه کرکره ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا است . با توجه به اینکه هر متر مربع از تیغه کرکره شفاف حدوداً 11 کیلوگرم وزن دارد ، توصیه می شود این تیغه ها بهمراه موتور ساید یا موتورهای توبولار صنعتی مورد استفاده قرار گیرند.

این تیغه ها از مواد پلی کربنات با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگهای گوناگون از جمله شیشه ای ، دودی رنگ ، برنز ، آبی ، مسی رنگ و ... ساخته می شوند . تیغه کرکره های شفاف پلی کربنات بدون رنگ بیشترین شفافیت را دارا است و در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست آنرا به کرکره برقی مات تبدیل نمود.

تیغه های کرکره شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی یا زوارهای آلومینیومی و یا لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند . جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک ( حدوداً تا 4 متر ) از کرکره برقی شفاف با لوله و یا زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی با عرض دهنه بزرگ و همچنین پروژه هایی که امنیت و خاصیت ضد سرقت برای ما از اهمیت برخوردار است کرکره برقی شفاف با لوله استیل توصیه می گردد.

تیغه کرکره طرح چوب

تیغه کرکره طرح چوب ، سنگ و ... در واقع همان تیغه های کرکره برقی آلومینیوم اکسترود و یا گالوانیزه فوم دار هستند که پس از تولید ابتدا به این تیغه کرکره ها یک یا دو لایه پوشش رنگ الکترواستاتیک بعنوان زمینه زده می شود و سپس برچسب هایی با طرح چوب بوسیله گرما و با تکنیک ترموفیت بر روی تیغه کرکره های رنگ شده می چسبانند . لازم به ذکر است قیمت تیغه کرکره های برقی طرح چوب گالوانیزه و آلومینیوم چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد.

این تیغه کرکره ها از پایداری رنگ و عمر مفید بسیار خوبی برخوردارند و تابش مستقیم آفتاب ، سرما ، گرمای شدید و شرایط آب و هوایی مرطوب و شرجی تاثیری بر دوام آنها ندارد. این تیغه ها بخصوص برای درب ورودی پارکینگ ساختمانهایی که درب وروردی آن و درب ضد سرقت واحدهای آن طرچ چوب میباشد توصیه می شود.

برای خرید و استعلام قیمت تیغه کرکرهای (آلومینیوم ، فومدار ، پانچ دار ، تک پل ، دوپل ، تیغه 80 سانتی ، تیغه 100 سانتی ، پلی کربنات یا شیشه ای و طرح چوب ) می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :

تیغه کرکره برقی ، تیغه الومینیم ، تیغه گالوانیزه ، تیغه فوم دار ، تیغه پانچ دار ، تیغه شیشه ای ، تیغه پلی کربنات ، تیغه دو پل ، تیغه تک پل ، تیغه بارزانته ، تیغه کروکی ، تیغه کروکی دو پل ، تیغه فوم دار کروکی ، تیغه اکپا ، تیغه آلما ، تیغه الماکو ، تیغه تات ، تیغه کرکره شیشه ای ، تیغه کرکره ، تیغه کرکره طرح چوب ، تیغه کرکره 10 سانتی ، تیغه کرکره 6 سانتی ،تیغه کرکره 8 سانتی ، تیغه کرکره الومینیم ، تیغه اکتیو ، تیغه رومیکو ، تیغه اکرول ، تیغه کرکره رول گیتر ، تیغه کرکره گالوانیزه ، تیغه کرکره فوم دار ، تیغه کرکره پانچ دار ،تیغه کرکره پلی کربنات ، تیغه کرکره دو پل ، تیغه کرکره کروکی ،تیغه کرکره کروکی دو پل ، تیغه کرکره فوم دار کروکی ، تیغه کرکره اکپا ، تیغه کرکره الما ، تیغه کرکره آلماکو ، تیغه کرکره الماکو ، تیغه کرکره تات ، تیغه درب اتوماتیک ، تیغه کرکره اکپای ، تیغه کرکره اراک ، تیغه کرکره اکرول ،تیغه کرکره رومیکو

مطالب استفاده شده در این سایت از طریق فایل زیر قابل دانلود می باشد .