کرکره برقی منحنی چیست؟

تفاوتی ندارد که شما چه کسی و کجا هستیدِ به طور معمول همیشه زیبایی و ایده آل ها و نیاز شما خود را به هر صورتی که هست به شما نشان می دهد. امروزه همانطور که می دانید کرکره برقی کاربرد زیادی در اکثر صنعت ها داردو به عنوان نمپنع دیگرای تمامی ساختمان هایی که در سطح شهر ساخته می شود برای درب پارکینگ از کرکره برقی یا درب اتوماتیک استفاده می شود. همین طور برای مغازه ها و فروشگاه ها نیز از کرکره برقی استفاده می شود. البته کرکره برقی کاربرد های دیگری در صنعت های مختلف نیز دارد.

یکی از فناوری های جدیدی که در صنعت کرکره برقی ایجاد شده است کرکره برقی منحنی و همین طور درب های اتوماتیک منحنی می باشد. این موارد جزو مورد های تاثیر گذار در زیبایی خانه و کسب و کار شما می باشد.

کرکره برقی منحنی:

افراد زیادی هستند که تصمیم دارند برای منزل خود از کرکره برقی منحنی که چیزی تقریبا جدید است استفاده کنند و نمای ساختمان یا خانه خود را زیباتر کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره خرید کرکره برقی منحنی داشته باشید این مطلب را برای شما نوشته ایم پس با ما همراه باشید تا با خواندن این مطلب اطلاعات کافی درباره کرکره برقی منحنی کسب کنید.

اولین نکته ای که بهتر است بدانید این است که بر خلاف دیگر نوع های کرکره برقی که نصبشان بسیار راحت است نصب کرکره برقی منحنی کاری بسیار حساس است و نیازمند ظرافت خواست و دقت بالایی است. به همبن خاطر کوچکترین اشتباه ممکن است تمام محاسبات را برهم بریزد. بایستی زوایای موجود با دقت برسی شوند تا در زمان باز و بسته شدن کرکره برقی و یا درب اتوماتیک مشکلی ایجاد نشود. همین طور در زمان رول شدن کرکره نیز مشکلی ایجاد نشود.

یکی از عواملی که در کیفیت کرکره برقی وجود دارد این است که تیغه های کرکره برقی در انواع مختلف دارای جنس مرغوب باشد. البته تجهیزات دیگر کرکره نیز در کیفیت آن بی تاثیر نیست. همه ی این موارد در کیفیت کرکره برقی منحنی نیز صدق می کند. تنها تفاوت آنها در این است که در نصب کرکره برقی معمولی نیاز به دقت زیاد وجود ندارد ولی برای نصب کرکره برقی منحنی بایستی بسیار دقت کرد و ظرافت خاصی به کار برد.

معایب کرکره برقی منحنی:

تنها موردی که درباره کرکره برقی منحنی وجود دارد ولی در درب اتوماتیک منحنی وجود ندارد و یک عیب محسوب می شود موضوع امنیت می باشد.

زیرا تیغه های کرکره برقی که در موضوع امنیت تاثیر زیادی دارند و در کرکره برقی منحنی تیغه های آن در زاویه های بسیار زیاد بیشتر از 45 درجه ساخته می شوند. به همبن خاطر مقاوت تیغه کرکره برقی حتی در حالتی که به صورت فولاد باشد به دلیل خمیدگی بیش از حد کمی پایین می آید. البته برای رفع این مشکل راه حلی وجود دارد و آن هم این است که تیغه کرکره برقی از نوع رول گیتر باشد.

در صورتی شما برای خرید و استفاده از کرکره برقی منحنی برای ساختمان خود مصمم هستید می توانید برای رفع مسایل امنیتی آن را به سرویس های هشدار دهند متصل کنید و دیگر با الکترو حفاظ نگران امنیت آن نباشید.

قیمت کرکره برقی منحنی:

برای کرکره برقی منحنی نمی توان قیمت دقیق گفت. ولی ابعادی که می توان برای آن اجرا کرد از 8 متر تا 5 متر می باشد و طبیعتا قیمت آن از کرکره برقی معمولی بیشتر است. با این وجود شما می توانید با کمی هزینه بیشتر برای ساختمان خود از کرکره برقی منحنی استفاده کنید و منزل خود را زیباتر کنید و نمای بیرون ساختمان خود را بهتر کنید. می توانید از آنها برای فروشگاه خود نیز استفاده کنید.