نکاتی مهم که باید درباره کرکره برقی لوکس بدانیم

کرکره برقی لوکس :

برای بسیاری ازبناهای مجلل، به خصوص خانه هایی که دربالاشهرساخته می شوند کرکره برقی لوکس یکی از بهترین انتخاب هاست.

اگر بخواهیم تنها به یک مورد از مزایای این نوع کرکره برقی اشاره کنیم،درصد امنیت بالای این نوع از تجهیزات می باشد.در ادامه به سایر ویژگی های آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

ویژگی های کرکره برقی لوکس :

با پیشرفت علم وصنعت و جایگزین شدن لوازم وتجهیزات پیشرفته به جای ابزارهای قدیمی، کرکره برقی نیز ازاین قاعده مستثنی نبوده وتغییراتی داشته و همواره تمرکز بر بررفع کمبودهای احتمالی و تنوع بالای آن بوده است.

باید بدانیم که کرکره برقی لوکس ، یکی از تجهیزاتی است که برای هر مکانی استفاده نمی شود؛ مثلا برای کارگاه ها یا کارخانه ی تولیدی این نوع کرکره کاربردی ندارد چرا که جدا ازهزینه هایی که برای طراحی و ساخت آن ها باید صرف شود، الزامی به وجود معیارهای زیبایی و جلوه های ویژه برای یک کارگاه تولیدی وجود ندارد. اما می تواند گزینه ای مناسب برای نمای زیبای یک ساختمان باشد.

در واقع خرید این نوع کرکره برقی برای هر شخصی توجیه اقتصادی ندارد، زیرا مواد اولیه ای که برای ساخت آن به کار برده می شود نیز گران بوده وبه همین دلیل است که می گوییم بیشترین کاربرد آن در مکان هایی است که نیازضروری به وجود فاکتورهای زیبایی ولاکچری بودن بنای مورد نظر می باشد.بنابراین طرفدارهای خاص خودش را داشته وبه خاطراینکه تنها قشر خاصی از افراد، خواهان خرید این کرکره برقی می باشند، ممکن است بازارش به پررونقی انواع دیگر آن نباشد.

متریال به کاربرده شده در ساخت کرکره برقی لوکس :

یکی از عناصر مهم درساخت یک کرکره برقی لوکس، تیغه ی آن است و در واقع مؤلفه ای که در نهایت به زیبایی و تبدیل آن به یک درب شیک و لاکچری می گردد همین قطعه است

کرکره برقی لوکس در مکان هایی استفاده می شود که داشتن جلوه ای خاص و چشمگیر به رونق بیشتر آن کسب وکار کمک زیادی می کند مثل طلافروشی یا مراکز فروش گل و کتاب که بنا برسلیقه ی مشتری مورد نظردررنگ یا طرح های مختلف عرضه می گردد.

در میان تنوع رنگ ها وطرح های این کرکره ها،رنگ طلایی آن دارای طرفداران بیشتری بوده و البته طرح های چوبی با رنگ قهوه ای نیز از مدل های بسیار زیبا و شیک می باشد.لازم به ذکر است که کرکره برقی چوبی، دارای تیغه های فلزی بوده و تنها درشکل و طرح چوبی، ساخته شده است چرا که چوب مقاومتی در برابر رطوبت نداشته و دارای انعطاف پذیری بالایی نیزنمی باشد.

نصب کرکره برقی لوکس :

خوب است بدانید که برای سفارش کرکره برقی لوکس، شما محدودیتی برای تعیین ابعاد ان ندارید و درهر اندازه ای قابل نصب است.برای مثال فرض کنید که بنای وروردی فروشگاه شما چهارمتر باشد.اگرسایز تیغه ی ساخته شده هشت سانتی متر باشد، برای اینکه یک کرکره برقی لوکس به شکل مطلوب نصب گردد، به پنجاه عدد تیغه کرکره نیازداریم.حال اگرارتفاع بنای مورد نظر از چهارمتر کمتر یا بیشتر باشد با کمک کارشناسان مورد نظرو براساس تناسب ارتفاع و طول وعرض می توانید کرکره برقی مناسب را سفارش دهید.

رنگ کرکره برقی لوکس :

کرکره برقی لوکس در رنگ های متعددی قابل سفارش است؛ برای مثال نمونه هایی با دورنگ یا حتی دارای چند رنگ مختلف که اصطلاحا مولتی کالر هم نامیده می شوند.

اگر بخواهیم چند نمونه از طرح های دورنگ را ذکر کنیم، می توانیم به نمونه هایی با رنگ زرد ومشکی، سفید و مشکی یا حتی مشکی مات اشاره کنیم.مشتری در انتخاب هر یک ازاین رنگ ها مختار بوده و می تواند هر کدام را که بیشتر به زیبایی بنای مورد نظرکمک می کند انتخاب نماید. پیشنهاد می کنیم مطلب اشتباهاتی که ممکن است در خرید کرکره برقی انجام دهید را هم مطالعه نمایید.

یکی دیگرازمواردی که برای جلوه ی بیشتر کرکره برقی به کار برده می شود، سیستم کامپوزیت است و لازم به ذکر است که جنس کرکره برقی های لوکس رنگی مرغوب بوده و مقاومت زیادی در برابر اکسید شدن و یا حرارت دارند.