کاربردها و مزایای کرکره برقی با تیغه پانچ

کاربردها و مزایای کرکره برقی با تیغه پانچ (بخش اول) :

در این مطلب قصد داریم شما را با کرکره برقی با تیغه پانچ آشنا کنیم و مزایا و کاربرد های آنها را برای شما شرح دهیم، پس اگر می خواهید بدانید این کرکره برفی چه مدلی است و در چه مکان هایی کاربرد دارد، با ما همراه باشید.

کرکره برقی با تیغه پانچ :

یکی از انواع مختلف تیغه های کرکره برقی، تیغه پانج می باشد که بخاطر داشتن ظاهری زیبا و همین طور دیگر عموامل مورد توجه و استقبال مشتریان قرار گرفته است و این امکان وجود دارد که از آن به عنوان یک تیغه مطلوب و مناسب یاد کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم کرکره برقی با تیغه پانچ را به شما معرفی کنیم و همین طور جوانب مختلف آن را برسی خواهیم کرد.

ماهیت و چیستی کرکره برقی با تیغه پانچ :

کرکره برقی با تیغه های پانچ یکی از مدل های تیغه ی کرکره برقی می باشد. این نوع تیغه ظاهری متفاوت با دیگر تیغه ها دارد. تیغه های پانجی به این صورت می باشند که دارای سطحی مشبک می باشند که این امکان را می دهند که افراد از بیرون بتوانند قابلیت این را داشته باشند که درون مکان را ببینند.

برخی از مشاغل وجود دارد که استفاده از این کرکره برقی الکترو حفاظ برای آن ها مزیت دارد و تقریبا ضروری است.

ویژگی ها و کاربرد کرکره برقی با تیغه پانچ :

توجه داشته باشید که تیغه ها پانچی این توانایی را دارند که بر روی موتور های گوناگون نصب شوند و هیچ گونه محدودیتی در این مورد برای آنها وجود ندارد. در ادامه شما را با دیگر کاربرد ها و ویژگی های این تیغه آشنا خواهیم کرد.

اشکال مختلف :

یکی از ویژگی های تیغه های پانچی کرکره برقی این است که دارای اشکال مختلفی می باشد. این تیغه های پانچی دارای برش های مختلفی بر روی سطح خود می باشند. توجه داشته باشید که این برش ها می توانند در طرح ها و اندازه های مختلفی ایجاد شوند که هر کدام از آنها زیبایی خاصی به تیغه می دهد. اغلب این اشکال و برش ها بر روی تیغه پانچی به صورت دایره، مستطیل و بیضی می باشند. شکل بیضی این تیغه های پانچی در کرکره برقی ها در بین مشتریان زیبایی بیشتری دارد و نسب به سایر اشکال بیشتر خریداری می شود.

قابلیت رویت مکان از بیرون :

یکی دیگر از ویژگی های جالب و کاربردی این تیغه های پانچی این است که قابلیت رویت مکان از بیرون را دارد. شما می توانید از بیرون کرکره برقی با تیغه های پانچی درون مغازه یا فروشگاه را از بیرون زمانی که کرکره برقی بسته است، مشاهده کنید. این ویژگی برای مشاغلی که می خواهند در هنگام بسته بودن مغازه درون آن نیز مشخص باشد کاربرد دارد همچنین برای امکان امنیتی نیز کاربرد دارد. یکی دیگر از کاربرد های این کرکره برقی برای مشاغل گل فروشی می باشد که نیاز به ورود نور خورشید به درون مغازه را دارند. این مشاغلی که به این نور نیاز دارند می توانند با استفاده از این کرکره ها نور کافی را تامین کنند.

تک جداره :

هر یک از نوع های تیغه های کرکره برقی تحت شرایطی خاص تولید می شوند. یکی دیگر از ویژگی های تیغه های پانچی کرکره برقی تک جداره بودن می باشد. این ویژگی تیغه های پانچی باعث می شود که استحکام کمتری نسبت به سایر تیغه ها داشته باشد. اما بهتر است بدانید که این مسئله باعث نمی شود که امنیت آن کاهش یابد.

کرکره برقی با تیغه پانچ از جنس آلومینیوم :

یکی دیگر از مشخصه های تیغه های پانچی کرکره برقی علاوه بر تک جداره بودن، استفاده از مواد آلومینیوم می باشد. استفاده از آلومینیوم به این تیغه ها زیبایی بیشتری می دهد. استفاده از آلومینیوم جزو متریال محسوب می شود و می تواند با به کار گیری آن در کرکره برقی های پانچی به زیبایی محیط کار و فروشگاه ها کمک کرد. توجه داشته باشید که از تیغه های پانچی فقط در فروشگاه ها و مغازه ها استفاده نمی شود بلکه در پارکینگ خانه ها نیز می توان استفاده کرد.