ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت

همانطور که می دانید کرکره برقی ها دارای انواع مختلفی می باشند. یکی از انواع کرکره برقی ها، کرکره برقی ضد سرقت می باشد. یکی از موارد مهم برای فروشگاه ها و ساختمان ها مسئله امنیت می باشد. زیرا امروزه به دلایل مختلف سرقت زیاد شده است و افرادی که صاحب فروشگاه و یا مغازه ای هستند بایستی امنیت آنجا را حفظ کنند.در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

یکی از فناوری هایی که تولید شد و کاربرد های زیادی داشت، فناوری کرکره برقی بود. قبل از تولید کرکره برقی، کرکره ها از جنس آهن بوده اند و به صورت دستی بالا و پایین می شدند. این کرکره های قدیمی امنیت زیادی نداشتند و به راحتی می شد آنها را باز کرد. یکی دیگر از معایب این کرکره ها این بود که بایستی با دست آن را بالا و پایین کرد و نیروی بدنی زیادی باید برای آن صرف می شد.

زمانی که کرکره برقی ها تولید شدند و وارد بازار شدند، بخاطر داشتن ویژگی هایی مثل بالا و پایین بردن کرکره بدون دخالت دست و با یک ریموت و همین طور داشتن امنیت بیشتر، به سرعت جای کرکره های دستی را گرفتند و طرفداران زیادی داشتند. همین طور رفته رفته همه ی معماران و ساختمان ساز ها برای درب وروردی و خروجی پارکینگ هایشان از کرکره برقی پنجره استفاده کردند و در نهایت در بسیاری موارد از آنها تا به امروز استفاده شده است.

همه ی کرکره برقی ها دارای امنیت مطلوبی می باشند، اما کرکره برقی های ضد سرقت از همه ی مدل های کرکره برقی امنیت بیشتری دارد و همان طور که از نامش پیداست، ضد سرقت می باشد. در ادامه شما را با ویژگی های این کرکره ضد سرقت بیشتر آشنا خواهیم کرد.

کرکره برقی ضد سرقت چه ویژگی‌هایی دارد ؟

اضافه بر اینکه برای کرکره برقی های ضد سرقت می توان از قفل استفاده کرد، روش ها و مورد های دیگری نیز وجود دارد. یکی از روش های دیگر آن این است که می توان به دو طرف ریل آن، قرقره هایی نصب کرد که با آنها درب از ریل خارج نمی شود. حتی اگر ضربه ای شدید به درب وارد شود، ریل های آن خارج نمی شود و آسیبی به کرکره ی شما وارد نمی شود.

اغلب افرادی که دارای خزانه های با ارزش و انبار های کالا دارند و یا کالاهای بسیار گران قیمتی می فروشند، بهتر است از این نوع کرکره برقی استفاده کنند و آنها را در محل مورد نظر خود نصب کنند. طلا فروشی‌ها، بانک‌ها، موزه‌ها، بانک ها و بسیاری از مکان های حساس و امنیتی از کرکره برقی ضد سرقت استفاده می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت این است که در هر جایگاهی می تواند متوقف شود. این مدل از کرکره برقی مانع ورود نور آفتاب، گرد و غبار،حشرات می شود.

بعضی از کرکره برقی های پیشرفته، به سنسور های مخصوص مجهز است. سنسور این کرکره ها به این صورت عمل می کند که به محض ورود یک فرد مشکوک به ساختمان، به شکل خودکار بالا و پایین می شود. یا چراغ هایش روشن و خاموش می شود. البته ناگفته نماند که راه های دیگری برای اینکه امنیت مکان هایی مثل پارکینگ ها و گاراژ ها وجود دارد که دیگر احتیاجی نیست برای خرید کرکره برقی ضد سرقت هزینه کنید.

شما این امکان را دارید که برای انوع درب پارکیبنگ،جک درب پارکینگ نصب کنید و قیمت جک پارکینگبه نسبت کرکره برقی ضد سرقت بسیار مناسب تر است و همین طور شما این امکان را دارید که با توجه به مدل درب پارکینگ، جک مورد نظر را تهیه کنید.