کرکره برقی در کسب و کار شما چه تأثیری دارد؟

قطعاً هر کسی دارای یک فروشگاه یا مغازه ای باشد امنیت آن برایش در درجه ی بالایی قرار دارد. داشتن کرکره برقی برای فروشگاه از نظر امنیت بسیار مهم است. معمولاً صاحبان کسب و کار برای مغازه های خود از تجهیزاتی استفاده می‌کنند که بتواند از اموالشان در برابر سارقان و خلافکاران محافظت کند به همین دلیل اکثر آن ها داشتن کرکره برقی را جزو اولویت های خود قرار می‌دهند. استفاده از کرکره برقی علاوه بر حفاظت در مقابل سارقان از خرابکاری و ایجاد اتش سوزی عمدی نیز جلوگیری می‌کند.

همانطور که می‌دانید رخ دادن هر کدام از اتفاق های گفته شده می‌تواند خسارت های جبران ناپذیر و سنگینی را برای صاحبان فروشگاه یا مغازه داشته باشد. استفاده از کرکره برقی در چنین مواردی مانند یک مانع عمل کرده و از رخ دادن این اتفاقات جلوگیری می‌کند.

با توجه به مطالب گفته شده کرکره برقی یکی از اصلی ترین وسایل برای حفاظت از فروشگاه و مال و اموال شما است. به دلیل اینکه درب های معمولی نمی‌توانند امینت کافی و لازم را برای مغازه تأمین کنند، نصب کرکره برقی بسیار ضروری است. اگر در نصب کرکره برقی برای مغازه خود شک دارید به خیابانی بروید که پر از مغازه های لوکس است. در آنجا خواهید دید که تمام مغازه ها از کرکره برقی استفاده می‌کنند.

نکته هایی در مورد کرکره برقی و فایده های آن

همانطور که گفته شد کرکره های برقی باعث ایمن تر شدن فروشگاه ها می‌شوند و در حال حاضر کرکره برقی هایی با کاربرد چند منظوره ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قدیمی ترین شکل کرکره که در خیلی جاها استفاده می‌شود کرکره ی فلزی معمولی است. از این کرکره ها معمولاً برای فضاهای داخلی و تجاری استفاده می‌شود.

امروزه با استفاده از پیشرفت تکنولوژی، کرکره برقی الکترو حفاظ به گونه ای با مواد عایق بندی ساخته می‌شود که در صورت استفاده تا 20 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود. همین نکته باعث می‌شود شما خیلی راحت تر بتوانید دمای فروشگاه خود را تنظیم کنید.

یک سری کرکره وجود دارد که به کرکره ی سوراخ دار یا پانچ شده معروف هستند. این کرکره ها برای مغازه هایی مثل خرده فروشان مناسب هستند چون کالاهای موجود در مغازه از طریق سوراخ ها قابل مشاهده هستند. استفاده از این کرکره برقی ها برای کسانی که می خواهند هم در زمان بسته بودن امنیت فروشگاهشان حفظ شود و هم محصولاتشان از دید مردم پنهان نماند بسیار مناسب هستند.

می‌توان از کرکره برقی به عنوان یک ویژگی جذاب برای مغازه هایی که ویترین شیشه ای رو به خیابان دارند استفاده کرد تا حتی در زمان بسته بودن نیز باعث جلب توجه مشتریان شود. استفاده از یک کرکره برقی با طراحی مناسب می‌تواند در جذابیت مغازه ی شما تاثیر زیادی بگذارد. همانطور که می‌دانید یک فروشگاه موفق، فروشگاهی است که روش های جذب مشتری برای افزایش تعداد مشتری های خود استفاده کند بنابراین اگر طراحی بیرون فروشگاه نامناسب باشد علاوه بر اینکه باعث دور شدن مشتریان می‌شود روی سایر مغازه های اطراف نیز تاثیر بدی می‌گذارد. نوعی از کرکره برقی ها ضد آتش هستند و زمان آدش سوزی با بسته شدن آن ها از گسترش آتش جلوگیری می‌شود زیرا نیم گذارد اکسیژن به آتش برسد. حال اگر در کنار این نوع کرکره از سیستم های اطفا حریق و زنگ هشدار هم استفاده شود روند پیشرفت آتش بسیار کند خواهد شد.

نتیجه گیری

طبق مطالب گفته شده استفاده از کرکره برقی برای مغازه و فروشگاه از درجه اهمیت زیادی برخوردار است و امروزه صاحبان کسب و کار می‌دانند که به کار بردن آن چقدر لازم و مهم است به همین دلیل برای ایمن تر شدن مغازه هایشان از کرکره برقی بهره می‌برند.