امنیت کرکره برقی

عملکرد و ایمنی

کارکردن با کلید دیواری یا فشار دکمه اساسی ترین شکل کنترل برای یک امنیت کرکره در هر اندازه است اما برای رعایت کامل دستورات سلامت و ایمنی شخصی که کرکره برقی پنجره را راه می اندازد باید قادر به نظارت بر حرکت چرخه باز و بسته شدن در تمام طول مدت عملکرد باشد. از سوی دیگر یک هشدار شنیداری و دیداری بایستی بر عملکرد کرکره ها در هر ارتفاعی از هر ساختمان که کرکره های برقی نصب شده اند مقدم باشد.

امنیت کرکره ها با بخش های ورقه ای باز و مشبک که صیقل داده نشده اند توصیه می شود که تنها به وسیله یک کلید انتظار به اجرا توسط کنترل کننده ای که یک نمای کامل از کرکره را دارد اداره شود. هرگونه لباس، انگشت، دست یا غیره که در کرکره گیر کند در حالی که در حال حرکت است می تواند عواقب وحشتناک آشکاری داشته باشد.

اگر از هرگونه کنترل از راه دوری استفاده شده باشد سپس ایمنی عملیاتی حتی مهم تر است و در بسیاری از موارد با کرکره های بزرگتر مخصوصا آن هایی که در درگاه ها و پنجره های پاسیو نصب شده است این یک الزام است که مخصوصا در مکان های عمومی گیرنده های ایمنی در لبه راهنمای کرکره ها نصب کنند که این گیرنده ها اغلب با سیستم پرتوهای مادون قرمز همراه هستند.

شما بدون سیستم ایمنی که موتور برقی را به سرعت خاموش کند نمی توانید کرکره برقی پنجره را بدون کمترین خطر گیر افتادن شخص یا قسمت های بدن داشته باشید. به عنوان مثال قانون یکسانی برای کرکره های با زمان سنج (تایمر) نیز اجرا می شود. اگر هیچ کس قادر به دیدن عملکرد کرکره با کنترل کامل نیست پس یک سیستم ایمنی باید اضافه شود.

افزایش امنیت : کرکره به علاوه دستگاه های قفل

شما به راحتی می توانید سطح حفاظت فیزیکی ارائه شده توسط کرکره های فولادی غلتان را با استفاده از انتخاب یکی از دستگاه های قفل افزایش دهید. این کمک می کند که مانع ایجاد نقاط ضعف به خاطر شکسته شدن می شود و تضمین می کند که شما وابسته به قدرت فیزیکی کامل کرکره هستید. بهترین نوع از دستگاه های قفل آن هایی هستند که به طور کلی در ساختار کلی کرکره غلتان به طور یکپارچه وجود دارند.

امنیت بالا : یک کرکره با کیفیت بالا در رقابت با دیگر سیستم ها

حتی با داشتن کرکره برقی پنجره با کیفیت بالا و به روز یک مجرم با صرف یک ساعت یا بیشتر زمان بی وقفه می تواند از طریق تقریبا هر مانع فیزیکی عبور کند و وارد شود. اگر آن ها اجازه داشته باشند که با یک زاویه چرخ کار کنند می توانند حتی راه خود را در میان یک دیوار بتنی هم پیدا کنند. بنابراین، برای حداکثر بازدارندگی از یک کرکره غلتان با مشخصات کامل در یک سیستم که به همراه نظارت از راه دور (شامل دوربین های مدار بسته یا دوربین های دید در شب) و هشدار دهنده ها است استفاده کنید. اعمال سایر اقدامات زمانی را که نیاز دارند انکار می کنند و به شما بالاترین موقعیت ممکن برای نجات از حمله یک جنایتکار می دهد.