آشنایی با کرکره برقی فولادی

یکی از انواع کرکره برقی های موجود در بازار، کرکره برقی فولادی می باشد. این نوع کرکره که از جنس گالوانیزه می باشد در برابر عواملی مثل باد، بارارن، فشار، تغییرات دمایی و هر گونه ضربه ای مقاومت بالایی دارد.

ویژگی کرکره برقی فولادی :

یکی از اصلی ترین ویژگی های کرکره برقی فولادی مقاومت بالا است این ویژگی موجب شده است که سطح ایمنی و امنیت کرکره فولادی نسبت به سایر کرکره ‌برقی ها بیشتر شود. از این نوع کرکره برقی به عنوان کرکره ضد سرقت واقعی یاد می کنند. دلیل اینکه این کرکره ضد سرقت می باشد، همین مقاومت بالای آن است.

دومین ویژگی کرکره برقی فولادی این است که دارای طول عمر بیشتری نسبت به دیگر کرکره برقی ها می باشد به طور معمول این نوع کرکره ها بالای ۳۰ سال عمر میکنند.

یکی دیگر از ویژگی های کرکره برقی فولادی این است که این نوع کرکره دارای یک پوشش رنگ دائمی از جنس متالیک و الکترواستاتیک می باشند. این پوشش باعث می شود کرکره در برابر نور خورشید و شرایط جوی و دمای نامناسب مقاوم باشد.

خرید کرکره برقی فولادی :

بهتر است قبل از خرید کرکره برقی فولادی بدانید که هدف اصلی شما از خریده کرکره برقی چیست؟ اگر هدف شما از خرید کرکره برقی امنیت بیشتر مکان مورد نظرتان است بهتر است که کرکره برقی فولادی را تهیه کنید. هدف شما اگر غیر از این است می‌توانید هر یک از مدل های کرکره برقی را خریداری کنید.

قیمت کرکره برقی فولادی نسبت به کیفیت بالایی که در مقایسه با سایر کرکره برقی ها دارد مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

شما میتوانید برای خرید کرکره برقی فولادی ابتدا مکان مورد نظر خود را که قصد دارید در آن کرکره برقی نصب کنید را اندازه گیری کنید و با شرکت الکترو حفاظ تماس بگیرید و از خدمات نصب کرکره برقی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت استفاده‌ کنید.

عواملی که در قیمت کرکره برقی فولادی تأثیرگذار هستند عبارتند از:

  • تعداد تیغه های بکار رفته در کرکره برقی
  • جنس تیغه های بکار رفته در کرکره
  • اندازه مکانی که قرار است در آن کرکره برقی نصب شود

به دلیل وجود این عوامل نمی توان قیمت ثابتی برای کرکره برقی فولادی تعیین کرد؛ بنابراین بهتر است برای دریافت اطلاعات لازم درباره قیمت کرکره برقی فولادی با شرکت الکترو حفاظ تماس حاصل فرمایید.

کرکره برقی فولادی ضد سرقت :

در این نوع کرکره برقی شما می توانید بعد از اینکه با ریموت درب کرکره را بستید آن را به وسیله یک قفل محکم ایمن تر کنید. در این حالت شما وقتی بااستفاده از ریموت کرکره را میبندید میتوانید با زدن یک قفل محکم ،آن را ایمن کنید. وقتی شما به کرکره برقی فولادی ضد سرقت قفل میبندید جریان برق در کرکره قطع میشود و دیگر نمیتوانید با ریموت کرکره را باز کنید. زمانی که مجدد قفل را باز میکنید جریان برق دوباره فعال می‌شود و شما این امکان را دارید که درب کرکره را با ریموت باز کنید.

با نصب کرکره برقی فولادی امنیت مکان مورد نظر خود را چندین برابر کنید و همینطور با این کار از آسیب رسیدن به کرکره برقی خود جلوگیری کنید.

ساخت کرکره برقی فولادی :

کرکره برقی فولادی کاربرد های متفاوتی دارد. از این نوع کرکه می توان برای درب ورودی پارکینگ های منازل، مغازه ها و همین طور مکان های تجاری و اداری و فروشگاه ها استفاده کرد. مهم ترین و اصلی ترین بخش در ساخت کرکره برقی فولادی تیغه های موجود در کرکره می باشد که اغلب از جنس آلومینیوم اکسترود تولید می شوند. همان طور که گفته شد کرکره برقی فولاداپی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.