آشنایی با درب های ریلی

درب های ریلی دسترسی راحت به داخل ساختمان و همین طور امنیت ساختمان، زیبایی در نما و همچنین زیبایی داخل ساختمان را تضمین می کنند. درب ریلی امروزه به عنوان درب های کم مصرف و کم جا ، در بسیاری از ساختمانها استفاده شده اند. درب ریلی به دو صورت دستی و اتوماتیک برای پارکینگ های منازل وجود دارد.

سیستم های درب ریلی از لحاظ بصری برجسته هستند و با هر سبک معماری ترکیب خواهند شد. همچنین سیستم های درب ریلی اتوماتیک بدون مانع و با پیشرفته ترین فناوری، بهترین عملکرد را دارند و این امکان را می دهد که متنوع ترین نیازها را برطرف کنند. بنابراین این درب ها به نسبت درب هایی معمولی بسیار بهتر می باشند.

اتصالات درب ریلی

وجود اتصالات خوب در درب ریلی اطمینان حاصل می کند که درب ریلی شما به راحتی کار می کند. این درب ها می توانند در گذرگاه ها ، دیوارهای جدا کننده ، در جداسازی درب های ورودی و همچنین در کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار گیرند. به لطف فن آوری پیشرفته ، درب ریلی ها به آرامی و بی سر و صدا و با ظرفیت تحمل بالا در باز و بسته شدن، به مردم ارائه داده شده اند. این درب ها با نصب درجه یک و طراحی محتاطانه با بهترین اتصالات می توانند بهترین گزینه برای جایگزین درب های ورودی باشند. اتصالات درب ریلی با برنامه ریزی انعطاف پذیر و آزادی خلاقیت زیاد می توانند بیشتر نیاز های شما از یک در را برآورده کنند.

درب های ریلی اتوماتیک

همه ما از درب های ریلی این انتظار را داریم که عملکردی خوب و متنوع و در عین حال طراحی زیبا داشته باشند. درب ریلی دسترسی مناسب با حداکثر استانداردهای ایمنی را ایجاد می کنند. سیستم های درب ریلی بسیار باریک هستند. با وجود این ، درایو های درب کاملاً نیرومند بوده و درب های ریلی بزرگ و سنگین را به حرکت در می آورد. سیستم درب ریلی همچنین سیستم پیچیده ای است که از شیشه ساخته شده است و بسیار قدرتمند می باشد. بنابراین با این وجود همه ی انتظارات ما از درب ریلی برطرف خواهد شد.

ویژگی های درب های ریلی

درب های ریلی محافظت در برابر آفتاب ، باران ، باد و نگاههای کنجکاو را ایجاد می کنند. از مهمترین ویژگی های درب ریلی این است که تعادل انرژی ساختمان شما را بهبود می بخشند و در زمستان ، به عنوان محافظت در برابر سرما ، در روزهای گرم تابستان فضای داخلی را خنک تر نگه می دارد. سیستم های درب ریلی ساخته شده از چوب ، فلز یا پلاستیک دارای ظرفیت تحمل بار بالایی هستند. همانطور که در مورد همه درب های ریلی وجود دارد ، می توان آنها را به صورت دستی و با تلاش بسیار کم یا بدون دست ، به صورت برقی کنترل کرد.

کاربرد درب های ریلی

در برخی از درب های ورودی ساختمان ها و یا فروشگاه ها و بانک ها و ... از درب ریلی اتوماتیک که به وسلیه چشمی باز و بسته می شوند، استفاده می کنند. اما برای درب های ریلی پارکینگ های ساختمانی و درب های ورودی کارخانه ها از درب ریلی ریموت دار استفاده می شود.

این درب ها در هر اندازه و شکلی که بخواهید وجود دارند و این امکان را دارید با توجه به نما و دکوراسیون ساختمان خود هر طرح و اندازه ای که می خواهید را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید. البته بهتر است بدانید که برای فروشگاه ها و بانک ها و مراکز خرید از درب ریلی شیشه ای بیشتر استفاده می شود. بنابراین با توجه به نیاز خود و مکانی که قرار است برای آن درب ریلی نصب کنید، بهترین و مناسب ترین نوع را انتخاب کنید.